Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Has/gyomorfájdalom! Ez vírustó...

Has/gyomorfájdalom! Ez vírustól lehet?

Figyelt kérdés

nagyon görcsölt tegnap a gyomrom, aludni alig tudtam aztán áthúzódott a hasamra, oldalamra, mintha a beleim fájnának vagy nem tudom és kisugárzik a derekamba is.

már nem fáj annyira közel sem mint amikor a gyomrom fájt de még érzem,fel vagyok fújódva és nyomásra is fáj a hasam.

néha belehasít a fájdalom de nagyrészt csak kicsit fáj már.

előtte 1-2 nappal hányingerem, fejfájásom, szédülésem is volt de azok már elmúltak de ez a hasfájásos valami megmaradt.

volt már valakinek ilyesmi? és fel is vagyok kicsit fújódva.


2012. jan. 23. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyomorrontás is lehet, de nagyobb az esélye, hogy epeköved is lehet.
2012. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de epekőnél nem a has felső részénél, gyomornál fájna csak a has? mert nekem onnan már elmúlt, és most alul fáj, leginkább a hasam alja.
2012. jan. 23. 14:19
 3/14 A kérdező kommentje:
meg nem erősödött a fájdalom hanem enyhült de még érzem.
2012. jan. 23. 15:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Az epekõre nagyon jellemzõ, hogy a derékra átsugárzik, nekem még a hátamba is sugárzott. Puffadást is okoz, szóval elõfordúlhat. Ja és nem mindig fáj, sok függ attól is, hogy mit ettél.
2012. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de még csak 21 vagyok:S így is lehetséges?
2012. jan. 23. 17:26
 6/14 A kérdező kommentje:

és mennyire puffad fel tőle az ember?

mert én picit vagyok. és olyankor hol fáj a kőtől?

2012. jan. 23. 17:28
 7/14 A kérdező kommentje:

meg nekem magától enyhült a fájdalom, nem étkezés után.

és vissza sem tér az erős fájdalom, hanem már enyhe, amióta múlt. akkor nem visszatérne?

2012. jan. 23. 17:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Az epekõnél visszatérõ fájdalmak vannak, van amikor hónapok múlva jelenik meg újra a fájdalom.

Viszont te valóban fiatal vagy még.

Attól függetlenül, ha nem javúlsz nem ártana elmenned orvoshoz.

2012. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

ha nem javul, feltétlenül elmegyek.

vakbélgyulladásra is gondoltam, de az kétlem hogy lehetne, mert nem jobb oldalon fáj.

2012. jan. 23. 17:43
 10/14 anonim ***** válasza:
A vakbélgyulladás fájdalma az nem múlik el.
2012. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!