Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2011 májusában diagnoztizáltak...

2011 májusában diagnoztizáltak nálam felnőttkori Still betegséget . Van olyan esetleg aki szintén ilyen beteg? És tudna segíteni. Mi vár rám?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
hál istennek a betegség jó szinten tartható,ill. javulhat. Nekem is van 20 éve,Diclofenac gélt használok az izületeimre,és az jó!
2012. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm szépen a válaszát .Virágkötő vagyok 12 órás műszakba dolgoztam eddig. 8 hónapja szedek medrolt . 96 mg ból már csak 4 mg ott . Izületi fájdalmak szinte csak az elején fordultak elő . A nagyobb probléma a bal könyökömtől vállig tartó meszesedésem . Képes leszek normális színvonalon tovább dolgozni /ill élni ?
2012. jan. 8. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
rehabilitációval,gyógyfürdök,különbözö kezelésekkel jól szinten tartható!idónként infuziós kúra.Valószinü,h menni fog a virágkötészet! :)
2012. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon megnyugtat a válaszaival . Remélem minden jól alakul és fellélegezhetek kicsit az elmúlt hónapok kőkemény küzdelmei után . Minden jót önnek . És még egyszer köszönöm :)
2012. jan. 8. 23:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tavalyelőtt nyáron diagnosztizálták a felnőttkori still betegséget. Már több mint egy éven nincs semmien tünetem. Már gyógyszert sem szedek tavaly április óta. Nekem az ízületi fájdalom mellett lázam is volt majdnem egy hónapig. sokáig az orvosok sem tudták mi a bajom. Két hétig voltam kórházban vele mire rájöttek.
2012. jan. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ezt én is tapasztaltam . ÉN 3 hetet voltam bent. Az első hetet a Semmelweis kórház bőrgyógyászati osztályán . Nálam elsődlegesen allergiára gondoltak , mivel tetőtől- talpig csalán kiütéses voltam. Mikor ott kimerítették a tudásuk átküldtek a László kórház fertőző osztályára . Ott még 2 hét vizsgálgatás után jött rá a jelenleg is kezelő professzorom a probléma forrására . 96 mg medrolal indítottunk jelenleg abból 4 mg ot szedek . Már túl vagyok a cusig kór okozta 25 kg os vizesedésen hajhullás , érelpattogás , látás zavarok stb .. Gondolom sajnos ismerős problémákat sorolok :S Fizikailag már én is jól érzem magam kicsit még fáradékony vagyok .:D Mi a megrolon kívül jártunk természet gyógyászhoz , gyógyteázunk , gyógymasszőr , csontkovács .. ilyesmik . A prof szerint fel kellene vennem az influenza elleni védőoltást , a házi orvosom szerint ez nagyon veszélyes . Ez a döntés most kicsit feladja a leckét . Ill nem múlik el az erős hajhullásom . Valami ötlet?? tapasztalatok ??
2012. jan. 10. 13:18
 7/9 anonim válasza:

[link]

ezt a blogot javaslom megnézni, nekem nagyon sokat segített, amikor megtaláltam.

2012. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te is still szindrómában szenvedsz ?.. vagy más autoimmun betegség van ? Kipróbáltad a diétát ? ÉS bevált ? ..
2012. febr. 17. 14:08
 9/9 anonim válasza:
Nálam is 3 éve diagnosztizálták a betegséget, napi 4 mg. medrolt és heti 1x 25 mg trexant szedek, emellé még D vitamint és Calcium sandozt kell szedni. Nekem beadták a tüdőgyulladás elleni védőoltást is,de az influenza elleni védőoltást nem.Egy hétig voltam kórházba én is tiszta hólyagos kiütéses voltam mire rájöttek az infectológián hogy mi a baj a labor eredmények alapján. Ugy elvagyok, jövök megyek, csak a szervezet amikor a betegség fellángol az erő kevesebb, amikor pang akkor a közérzet jobb.De Én 62 éves vagyok. Munkahelyen kaptam fürészüzemben penészes fafürészportól,az került a szervezetbe. Gyógytornát milyet kaptál, mert Én orvosom most a labor után salazopyrin EN 500 mg-irt napi 2x1000 mg-ot. Ird már meg hogy Te mit kaptál milyen gyógytornát és infulziót.Üdvözlettel
2014. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!