Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan lehet tudni, hogy jól...

Honnan lehet tudni, hogy jól működik e az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Vannak tünetek ha nem? Pl. a pattanások az arcon ha gyorsan elmúlnak az azt jelenti hogy az immun rendben legyőzte a bacikat?

2012. jan. 1. 23:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja és napi 200mg c vitamint szedek, de csak télen. Majd most akarok venni probiotikumot, hátha jót tesz.
2012. jan. 2. 18:00
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha a nyálkahártya túlérzékeny, akkor még lehet jó az immunrendszered.


Attól félek, nálam is erről van szó.

Garatcsorgásom van illetve krákogok, vagy egyik, vagy másik, vagy mindkettő, de szinte állandóan. Az orrom be van dugulva, általában a bal, de néha mindkettő, néha a bal is kevésbé, néha csak a jobb stb. :D

Ha megfázok, az hetekig tart, újonnan hónapokig tartó néha hurutos, néha száraz, néha ugatós köhögéssel.


Apám is gyakran náthás, mindig köhög tehát neki is hasonló valamelyest. Neki a cigi miatt, illetve azt mondja, mióta Pesten lakik ismét, rosszabb. Tehát nála is irritáció lehet...


Az orvosom szerint a tüneteim a gyomorsav visszaáramlása miatt vannak. Tudom, nem kéne felülbírálni, de megteszem: szerintem mindkettő. Plusz esetleg egy kis anatómiai rendellenesség az arcomban.



Gondolom kapsz szteroidos orrsprét. Ha igen, segít? Mennyi idő múlva segített?

Antihisztamint kapsz?

Mit kapsz a savadra?

2012. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amúgy Neked is jöhetek a hegyibeszédemmel?

Szerintem egészségesebb életmóddal sokat tudnál javítani. Észrevennél pár apróbb pozitív változást. :)

2012. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

18:17


Orrspray-t nem használok, elég a gyógyszer.


18:18


Sajnos betéve tudom hogyan kellene egészségesen élnem, de kivitelezni sokkal nehezebb több okból is. A "szegény embert az ág is huzza" esete vagyok sajnos.

2012. jan. 2. 23:44
 15/16 A kérdező kommentje:
Ja bocs, igen antihisztamint szedek. A savamra protonpumpa gátló bogyót kellene, de mellőzöm amíg bírom, Vagyis próbálok úgy kajálni, hogy jó legyen. Ha nagyon sok a stressz, a Pantoloc Control csodákat tesz.
2012. jan. 2. 23:47
 16/16 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani. Van olyan sportolási lehetőség, ami ingyenes.

A zöldség, gyümölcs, vitaminbevitel már nehezebb... Ott át lehetne ugyan csoportosítani, de ez nemcsak rajtunk múlik, ugye.

2012. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!