Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vajon lehet vakbél?

Vajon lehet vakbél?

Figyelt kérdés
Pár napja influenzás tünetek jelentkeztek nálam hányás hasmenés hőemelkedés étvágytalanság. nem mentem orvoshoz gondoltam majd helyre jövök. tegnap viszont este nagyon elkezdett fájni a hasam próbáltam elviselni és aludtam egyet hátha elmúlik. felkeltem igy is lett, de estére megint elkezdett fájni a hasam, néha lüktetően. ha mélylevegőt veszek furcsa érzés mintha lenne valami a légcsövembenvagy valahol arra.
2011. dec. 14. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol fáj a hasad? a vakbél jobb oldalon alul helyezkedik el.

Nézesd meg orvossal, mert a perforálódott vakbél elég csúnya ám.... Ha nem az, akkoris egy orvos nem árt, lehet ezer dolog miatt amúgyis.

2011. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jobb oldalt nem fáj szerencsére, inkább középen a köldököm körül és felette. ha kicsit megnyomom akkor inkább
2011. dec. 15. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz!

Ha vakbélgyulladásod lenne, akkor ennyi idő alatt perforált volna, és nagy valószínűséggel már nem élnél.

2011. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!