Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől kaphat el fertőzést a...

Mitől kaphat el fertőzést a fejbőröm?

Figyelt kérdés

gennyes duzzanatok vannak a tarkómon meg oldalt az orvos aztmondta fertőzés de mitől lehet?

minden nap fürdök és minden nap meg is mosom a hajam... itthon tisztaság van, hajamba nem szoktam nyúlkálni...


2011. okt. 11. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl.: a közös használatú fésűtől, vagy a nem kellően fertőtlenített fodrászati eszközöktől is lehet fertőzést kapni.
2011. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Immunrendszer legyengülésétől.
2011. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl. koszos a kezed, es beleltursz a hajadba! Buszon, villamoson stb., elkaphatsz fertozest.
2011. okt. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha valakinek rendben van az immunrendszere, akkor nem kell félnie fertőzésektől, mert ilyenkor a saját immunrendszer védi meg attól, hogy bármi baja legyen. Igazából ezt el is ismerem, mert én már régóta folyamatosan erősítem az immunrendszeremet jó minőségű táplálékkiegészítőkkel, és a megfigyelésem is az, hogy bizony azóta nem kaptam el semmiféle fertőzést. Sőt, sokkal egészségesebb lettem mint fiatalabb koromban voltam. A szervezet védekező mechanizmusa eleve adott, csak a mai életmód, táplálkozás, stresszhelyzetek nem megfelelő kezelése mind-mind legyengítik ezt a védekező tevékenységet, nem csoda ha mindenféle tünetekkel ezt tudomásunkra is akarja hozni. A baj csak az, hogy az orvoslás ezeket a tüneteket nem megszünteti, hanem csak elnyomja,(ráadásul veszélyes gyógyszerekkel, amiknek rengeteg káros mellékhatása létezik) amik később még drasztikusabban jönnek elő, hiszen a probléma valódi oka nem lett kezelve. Ezért azt javaslom a kérdezőnek, hogy próbáljon meg találni egy nagyon jó multivitamin készítményt, ami nem a gyógyszeripar által javasolt mennyiségeket, hanem a ténylegesen szükséges adagokat tartalmazza, és meglátja, kitartó vitaminszedés után már megoldja a szervezete ezeket a kellemetlen tüneteket okozó gondot.
2011. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!