Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » - Ez lehet férgesség?

- Ez lehet férgesség?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kicsit paranoiás vagyok, de felmerült bennem egy gondolat, amit nem tudok kiverni a fejemből.Léccives ne röhögjetek ki.12/L vagyok, nagyon sokat eszem,mégis úgy nézek ki mint egy anorexiás.Nem tudok mit tenni, sose hízok, pedig egy kicsit azért szeretnék,mert ez így nem mehet tovább.Szerintem nem genetika, hiszen a családomban mindenki nagyon könnyen hízik, csak én vagyok ilyen pálcika.Mostanában gyakran megy a hasam, és az orromat is reggel,délben,este ki kell fújnom. (régen 2-3 naponta is elég volt) Lehet hogy férges vagyok? Nem tudok semmit erről.
2011. szept. 25. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek nem tipikusan a bélférgesség jelei. ÉN is olyan vagyok, hogy bármit eszek, nem tudok hízni. Esetleg lehet gyenge immunrendszer?
2011. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy?
2011. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az orrfújáshoz biztos semmi köze... A gyakori hasmenés mehet az idegesség számlájára is vagy elkaptál valamit, de nézesd meg a pajzsmirigyed. Előfordulhatna, de kétlem. Civilizált környezetben nem olyan gyakori, nagy eséllyel fertőződne meg a családod is.

Gondolom nem ettél mostanában homokozóból vagy rendeltél netről bevizsgálatlan fogyasztószert, szóval....

2011. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor gyanakodhatnál erre okkal, ha akorábbi alkatodhoz képest hirtelen fogytál volna. Most vagy abban a korban, amikor a nemi hormonok termelődése beindul, ez önmagában is megoldhatja a súlyoddal kapcsolatos problémádat.

Önmagad megnyugtatására olvasd el amit itt írnak erről a témáról: [link]

2011. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindent! :)
2011. szept. 25. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!