Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elmúlhat magától a férgesség...

Elmúlhat magától a férgesség (gyógyszer nélkül)?

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 hete észrevettem hogy a székletemben vannak ilyen fehér kukacok amik még mozognak is! De nem tudtam elmenni orvoshoz s most meg mintha már úgymond "kevesebb" lenne mint volt és hogy akkor ez elmúlhat magától ,mert ez esetben nem kéne elmennem orvoshoz!!
2010. okt. 4. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem múlik el, viszont súlyosbodhat. Arról nem is beszélve, hogy te is fertőzöd a környezeted, ami meg már igen szemét dolog...
2010. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert szaporodnak. Valószínűleg a peték benned vannak. És - mint írták - fertőzöl. Nem csak az ülőkén, a kilinccsel... stb.
2010. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért múlna el? Ez nem egy baktérium vagy vírus amit le tud győzni az immunrendszered. Ezek élősködők amik baromi jól érzik magukat benned. Ha nem kezeled sosem múlik el, és csak súlyosbodni fog. Nem csak azért mert szaporodnak, hanem mert eleszik előled a tápanyagokat, vitaminokat és tönkreteszik a bélrendszeredet. Arról nem is beszélve, hogy te folyamatosan fertőzöd a környezeted. Ez egy pár nap alatt gyógyítható betegség, nem értem miért kell húzni.
2010. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha iszom méregtelenítő teát az sem viszi ki?? :S
2010. okt. 4. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak féregölő veszi ki!!!Ne legyél már ilyen hülye!

Egyetlen egy esetben ürül ki, amikor orvosilag tenyésztett, tisztított petéket adnak a páciensnek, terápiás célból pl. Crohn betegség, vagy krónikus bélgyulladás és különféle autoimmun betegségek miatt, hogy az immunrendszer ne a bélfalat támadja, hanem a férgeket, de ez nem te vagy.Te barátom összeszedtél valamit.

2010. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!