Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek forduljak orvoshoz...

Szerintetek forduljak orvoshoz vagy ne?

Figyelt kérdés
Tegnap megcsípett egy kullancs,nagyon hamar ki tudtuk szedni,még be sem ágyazódott a bőrömbe. Az előbb mértem lázat,mert rázott a hideg,és kezd fájni a torkom is,37 fokot mutatott a lázmérő. Tegnap elég korán indultunk a szabadba,fent a hegyek között reggel 7-8 fok volt. (hajlamos vagyok a megfázásra) Enyhébb megfázásra gyanakszom,de tudom,hogy mik a tünetei a kullancscsípésnek. A csípés helyén már csak egy nagyon halvány kis piros pötty látható,nem gyulladt be,nem fáj. Nektek mi a véleményetek? Megfázás vagy a csípés szövődményei? Köszi,ha válaszoltok.
2011. szept. 19. 16:50
 1/2 anonim válasza:
foggalmam sincs de szerintem fordulj dokihoz a bizt. kedveert(bocs a hejesirasert)
2011. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ha nem piros annyira ,talán nem lesz baj.Meg ez sztm nem jönne ki ilyen nagyon hirtelen..Amúgy 37 az nem gáz ha 37.5 felé megy az már nem jó.
2011. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!