Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi segíthetne a mandulagyullad...

Mi segíthetne a mandulagyulladásomon?

Figyelt kérdés

Már voltam orvosnál (két hete), kaptam antibiotikumot, valamennyire helyre is jöttem, de ma reggelre megint alig bírtam nyelni. Néha a bal oldalon fáj, néha a jobb oldalon... Beszélni is nehezemre esik. Lázam nincs, kicsit köhögök, de az felejthető.

Ti visszamennétek az orvoshoz? Nem szeretnék újabb antibiotikum kúrát kapni.

Ma bementem a gyógyszertárba, de lebeszéltek a Strepsils és társairól, mert csak reklám az egész. Legalább rendesek voltak.

Szóval a lényeg, h volt már közületeknek mandulagyulladása és esetleg otthon kúrálta ki magát? Mit ettetek, ittatok, szedtetek, szívtatok? :D


2011. szept. 8. 21:52
 1/2 anonim válasza:
Gyakori nálad ez a dolog? Úgy értem a gyulladás? Mert ha igen, lehet ki kéne vetetni. :S
2011. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak most nyáron jött ki egymás után... :S azelőtt nem tudok róla, h lett volna. arcüreggyulladásom volt rengetegszer, ki is vették a mandulám, de visszanőtt, szóval továbbra is azzal küzdök. remélem most nem a torokmandulám kezdi el...
2011. szept. 8. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!