Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A legeslegelső AIDS-es ember...

A legeslegelső AIDS-es ember hogy fertőződött meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetőleg egy majom megharapta, vagy valahogyan máshogyan megsebezte, amivel átvitte a HIV vírust, amiből később alakul ki az AIDS.
2009. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az AIDS vírus majmok által került az emberek közé. Gondolom talán megharapott valakit egy majom, vagy ilyesmi történhetett. Bár egyesek szerint úgy, hogy valaki majmokkal közösült, de azért ez elég meredek, inkább valószínű, hogy megharapta a majom, esetleg megették a majmot vagy ilyesmi lehetett. Lévén, hogy Afrikából indult a vírus.
2009. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Valóban, nyers állat húsától annyi mindent el lehet kapni!
2009. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Talán hülyeség, amit írok, le lehet ezért nyugodtan pontozni.

Szerintem a HIV egy mesterségesen előállított vírus, hogy mi célból "tenyésztették" nem tudom, de az biztos, hogy anno rossz kezekbe került.

Vagy szándékosan a föld túlnépesedésének meggátlására irányuló "vegyi fegyver".

Miért pont a nyolcvanas években robbant ez ki?

Előtte nem volt?

Előtte nem halt meg senki ebben a betegségben?

Vagy az orvostudomány nem volt olyan fejlett, hogy ezt a betegséget kimutassa?

Miért hirtelen 1980 volt a választó vonal?

Én állítom, hogy ez manipulált dolog, s a pánikot kerülendő, gyorsan egy fejletlen kontinensre kenték, hisz Afrika amúgy sem a gazdag kontinensek egyike.

Az éhezés már adott volt no meg a szegénység, nyomor.

Miért ne férne a keretbe egy betegség.

Egyébként az Ebola is egy ilyen fajta kísérleti szer.

Hogy hogy egyszer pusztít, másszor meg se híre, se hamva?

2009. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Ez engem is nagyon érdekelt, sokat gondolkoztam ezen.

Én szeretném azt hinni, hogy a majmok miatt van. Elég siralmas és ijesztő ha tényleg direkt csinálták az emberek. Komolyan könnyes lett a szemem. Kedvem lenne felrobbantani az összes embert aki ebben részt vett, most emberek ezrei szenvednek a betegségtől és nincs rá gyógymód. Azért nagy luxusnak tartom ezt, hogy egyesek "szórakozásból" csinálnak egy vírust, aztán ártatlan emberek szenvednek tőle. Nincs igazság.

Persze nem tudom mi történt, lehet ez nem is igaz, csak most olvastam itt az előttem szólótól. Nem tudom mit higgyek.

2009. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Én simán el tudom képzelni hogy mesterséges. Gondoljunk csak bele, hogy már alapból a gyógyszeripar mekkora biznisz üzletág! Ha nem lennének betegségek, akkor nem is kellenének gyógyszerek! Ezekután a gyógyszergyártóknak vajon mi az érdekük? az egészség vagy a betegség? :) Minél több beteg ember annál nagyobb profit. Adó is alig vanrajta, és roahdtul drágák a gyógyszerek.. (nem vletlen az sem, hogy pl Kanadában a gyógyszergyártók mr lobbiznak a vitaminok betiltásáért (röhej), mert vesztik el a piacukat ahogy a vitamint szedők nem lesznek annyian betegek..)

Ezektuán én bármit kinézek az "egészségügyből"...

2009. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem, hogy mesterséges. Volt a 80-as évek előtt is, csak akkor nem tudták, hogy mitől halnak meg az emberek, mert az AIDS-es ember legyengül és nem az AIDS öl, hanem azok a betegségek, amit még mellé összeszed a legyengült immunrendszerével. Ezzel az erővel a 80-as éveket megelőzően nagyon sok halálesetre ráfogták, hogy ezért meg azért történt, de konkrétan az HIV miatt volt. Afrikából származik az HIV és a majmoktól került át az emberekre...nem tudják, hogy hogyan, de sok helyen hallja az ember, hogy szexuális úton. Semmi sem kizárt, de én inkább azt tartom valószínűbbnek, hogy ettek a majom húsából. Ez Afrikában nem nagy dolog.
2009. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
És a majmok hogy kapták meg? egyszer csak lett? :)
2009. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Miért? A többi vírus és betegség hogy alakult ki? Azok is lettek valahogy. Genetikai mutáció. Nem kell mindenben összeesküvés-elméletet látni.
2009. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Én vagyok, aki írta először, hogy mesterséges tenyészet a HIV.

Én nem tudom, csak feltételezem.

Azt sem akarom elhinni, hogy 1980 előtt nem volt olyan fejlett az orvos tudomány, hogy ne derítsenek fényt egy ilyen betegségre.

Gondoljuk azokra, akik sokkal előbb, felfedezték a fekete himlő elleni szérumot. Stb.

Szerintem a HIV-re az ellenszer is megvan, csak várnak még egy kicsit.

Nem tudom, meddig lehet élni ezzel a betegséggel, még akkor sem, ha odafigyeléssel kezelik.

Csak azt tudom, hogy Magic Jordan kosarazó valamikor a kilencvenes évek elején fertőződött meg, és még mindig él és virul.

Vajon, hogy csinálja?

Freddie Mercury-t viszonylag hamar elvitte.

Ő látványosan épült le.

1985-ben mikor itt koncerteztek, már fertőzött volt.

1992-ben halt meg.

Ha 10 évet adunk ennek a kórnak, akkor 1982-ben már meg kellett fertőződnie, ami megint csak közel van 1980-hoz, mikor is "felütötte" a fejét a kór.

Rock Hudson Hollywood-i színész a 80-as évek elején halt meg szintén AIDS-ben. Mondjuk róla nem tudom elképzelni, hogy majom húst evett volna.

Szóval Nekem ez az egész dolog sántít.

Rengeteg nyavalya van, amiről még fogalmunk sincs, vagy el sem tudjuk képzelni, mi minden lapulhat egy-egy ilyen kísérleti laborban.

2009. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!