Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » államon órási piros fényes...

államon órási piros fényes búb, mi az?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj 3 napja az államon lévő búb iszonyatosan fáj méég beszélni is alig tudok:( naprol napra nagyon és pirosab fényes és kb 1 cm átmérőjű, de nem hiszem, hogy pattanás lesz mert nincs közepe.

Valaki tudja mi ez és mit csináljak vele h ne fájjon ennyire és mi hamarabb el múljon? :(


2011. júl. 22. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Júj. ha peched van furunkulus. az olyan, mint egy gigantikus pattanás, csak azt orvos nyitva fel szikével. nagyon undi, mikor döl ki a trutyi, láttam már olyat. guglizz rá, legalább láod olyasmi e
2011. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jajj nee:( köszi
2011. júl. 22. 16:23
 3/12 anonim ***** válasza:

ez egy belső gyulladt göb, semmit nem tudsz csinálni vele.

valamibe fogj jégkockát, azzal jegeld, így segítheted a lobosodás csökkenését, és a fájdalmat is csökkentheted.

semmiképp ne nyomkodd, mert soha nem jön ki.

2011. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen belső pattanásféle, gyulladás, nekem is volt már ilyen, észrevettem, hogy akkor jön ki, amikor sok olajos magvat eszem. Betadinnal szoktam napjában többször átkenni, az egész jól visszaviszi, de pár napig eltart és nagyon fáj.
2011. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek mindent kiprobálok és nem nyúlok hozzá remélem szépen eltünik és hamar mert megörülök úgy fáj:(
2011. júl. 22. 16:31
 6/12 anonim ***** válasza:
tumor
2011. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
faggyúmirigy
2011. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
el is múlt :)
2011. júl. 24. 13:50
 9/12 anonim ***** válasza:

na látod, két nap és elmúlt.

örülök, hogy túl vagy rajta, és nem vetted komolyan tumoros kedves választ...

üdv.

2011. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy:) pici seb van ahol kifakadt de nem is látszik
2011. júl. 24. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!