Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány fokhagymát egyek hogy...

Hány fokhagymát egyek hogy tuttira ne legyen bennem egy kullancs se?

Figyelt kérdés

már kiszedtem vagy 4et..


de ilyenkor nemtudom mi van ,simán megeshet hogy nem találom meg

17F


2011. jún. 21. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

és mióta jó a fokhagyma kullancs ellen?

A legjobb megoldás,hogy valaki tetőtől talpig átnéz rendesen.Nem tudom mikor mehettek beléd a kullancsok,de ha pár napja akkor elvileg ha lenne benned már teleszívta volna magát vérrel,és egy idő után lesett volna rólad.

Ha nincs nagy duzzadt kullancs a testeden akkor valószínű,hogy már nincs is rajtad egy sem..

2011. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ma ment belém, voltam erdőbe.
2011. jún. 21. 16:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Mivel a kullancs nem vámpír,és a fokhagyma sem az ezüstgolyó nem jó rá,kérj meg valakit,hogy nézzen át téged tetőtől talpig.Ha nem talált benned akkor nincs benned kullancs.De ha ma nem vennétek észre,és lenne az másnapra úgyis leesik rólad,mert tele van vérrel..
2011. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ááhh és ilyenkor mivan ,akkor nincs bajom ha kiszedtem az összeset?
2011. jún. 21. 16:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ma mentek beéld, akkor kicsi a valószínűsége, hogy bajod lesz. Figyel a helyét és ha kokárda foltod jelenne meg, vagy bármi furcsaságot észlelsz magadon irány a doki, és ott mond el, hogy kullancs volt benned. Sőt ha még nem dobtad ki a kullancsokat, akkor tedd el valami tik-takkos dobozban, hogy ha ne adj Isten gáz van, megmutasd dokinak. Akkor a kullancsot megvizsgálva egyből kiderül, hogy fertőzött volt e, és ha igen akkor egyből tudnak kezelni. De nyugi, ha csak ma ment beléd nem lesz semmi baj!
2011. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha 24 órán belül a csípéstől számítva kiszedted, nem lesz bajod.
2011. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
oks ,akk még bepózolok párszor a tükör eléXD
2011. jún. 21. 16:52
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen foltot figyelj!

2011. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

áh ettől nagyon messze vagyok

már szinte nem is látszik ugyhogy sztem no para


köszi:)

2011. jún. 21. 16:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is no para, de azért pár napig figyelgesd!
2011. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!