Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? Km egy hete...

Mi lehet ez? Km egy hete leestem a bicikliről a városban, kicsit beütöttem a könyököm és az arcom három helyen, mostanra az arcomon lévő sebek nagyobban lettek, levedzenek, és már több is van belőle.

Figyelt kérdés
Tegnap észrevettem hogy a péniszemen egy folt van, mintha lejött volna egy kis bőr és levedzik, ma reggelre mintha kis piros pattanások lennének még rajta, és viszketnek. A péniszemet rendszeresen mosom, és nem hiszem hogy szifilisz mert szüz vagyok, de kiütések hasonlitanak arra. Már lassan szifilisz szakértő leszek) F,17
2011. jún. 1. 09:17
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Most a kettő összefügg???? Az arcodon lehet elfertőződött a seb, mutasd meg dokinak!
2011. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez véleményem szerint a nemi szervi herpesz tünetei...

Mivel én azért nem vagyok orvos,menj el gyorsan urulógushoz,mert csak ő tud neked megfelelő megoldást,gyógyszert a problémádra.Nem szabad húzni...

Ajánlom,hogy google-ba írd be ezt,és keresgess,nézz utána,hogy mégis hogy néz ki,mivel lehet enyhíteni.

Elhiszem,hogy mindig rendesen tisztán tartod magad,de elég lehetett egy olyan alkalom,amikor véletlen nem éppen tiszta kézzel nyúltál hozzá vagy bármi...

Jobbulást neked!

2011. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Smartguy86 ***** válasza:
Szerintem minél előbb menj orvoshoz, mert nem jelent jót, hogy a sebeid nőnek, illetve máshol is megjelent fertőzésre utaló tünet!
2011. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!