Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet újra lábgombám?

Lehet újra lábgombám?

Figyelt kérdés
Tavaly májusban kezeltem le a lábaimat Lamisil 1x-el, és az utóbbi egy hónapban ismét kezd olyan lenni a lábam... Ez lehetséges?
2009. márc. 15. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a gombás fertőzések általában ki szoktak újulni.
2009. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De elvileg ez a krém végleg megszünteti... És akkor mivel tudnék örökre leszámolni a lábgombával? :S
2009. márc. 16. 18:32
 3/5 anonim válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz,mert nemcsak kívülről van gomba,hanem legfőképpen belülről jön.Ez utóbbit is kezelni kell.
2009. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

helló, neked az segitett? mert nekem már vagy 7éve van lábgombám, sőt, már 4-3 éve átment a kezemre is. én már kipróbáltam sokmindent, nem segitett semmi...persze biztos amiatt, hogy nem kentem rendszeresen, csak néha.... áztattam már Holt-tengeri sóban, szóval sok mindent kipróbáltam.

Amúgy persze, hogy visszajöhet...főleg, ha gyenge az immunrendszered

2009. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát úgy volt, hogy ugye ezzel egyszer kell bekenni és soha többet nem lesz lábgombád. Persze. Tényleg egyszer kell lekezelni vele (azthiszem a papírjában az állt, hogy többször nem is szabad), aztán el is múlt egy jó ideig, majdnem egy évig, de most megint előjött... :S

Azt viszont nemtudtam, hogy terjedhet másik testrészre is... Bárhova? Akár hüvelygomba is lehet belőle, ha arról van szó?

2009. ápr. 5. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!