Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az orrsövényműtét megoldás az...

Az orrsövényműtét megoldás az állandó náthára?

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta náthás vagyok, rendszerint egész évben, főként reggel és este, de egyre gyakrabban előjön. A környék összes fül-orr-gégészét végjártam, csináltak már sokszor többféle allergiavizsgálatot, de egyedül a tejfehérjére lett pozitív, az is nagyon enyhe. Emellett csak orrsövényferdülést állapítottak meg. Ha megműttetném, vajon elmúlna a náthám? Tapasztalatokat is szívesen várok.

17/l


2009. márc. 14. 13:07
 1/3 dellfil ***** válasza:

Kédésedre szerintem itt a válasz:

[link]

2009. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is orrsövényferdülésem van de nekem nincs ilyen panaszom inkáb csak horkolás,szájon légzés,hangos szuszogás.De pl van egy ismerösöm akinek álandoan télen,nyáron csak az orra folyik nem tudni mitől.
2009. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem is ugyanez a problémám, télen-nyáron náthás vagyok... és nem tudom, vajon a műtét segíthet-e
2009. márc. 18. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!