Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek az allergiam ellen?

Mit tegyek az allergiam ellen?

Figyelt kérdés
Elege allergias vagyok minden etelre,a doki fel irt egy Prednison nevu gyogyszert ami nagyon jo,de egy gond van vele,olyan pufokos lett tole az arcom,mintha meg hizot volna. Ha meg nem szedem akkor ki jon rajtam minden,ez nem az jelenti,hogy minden nap gyogyszert kell szedjek de maxx minden 3-dik nap. Vissza voltam a dokihoz es fel irt egy masik gyogyszert de annk nincsen olyan hatasa annyi minyha nem is szednem. Mit tegyek..kerlek segiteseket. Mitol jon le most az arcomrol ez a pufadas? Tortent veletek hasonlo??
2009. márc. 12. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a szteroidok egyik mellékhatása, hogy "felfújnak". Semmiképp sem szerencsés állandóan szedni, hiszen ezek hormonok, más megoldást kell találni. Azt azért nem hiszem, hogy minden ételre allergiás lennél, úgyhogy meg kell próbálni kiszűrni azokat, amiket tényleg nem ehetsz. Vagy keresni kell egy másik orvost, aki nem akar hosszasan szteroidokkal tömni.
2009. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kecskeméten már nem tudok pontos címet de van egy jó orvos egyik ismerősöm alllergiás a nikkel-re és oda járt.
2009. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A hivatalos orvostudomány szerint nem, de a nem hivatalos szerint az allergia jól kezelhető, teljesen tünetmentessé vagy jelentősen csökkentheti a tüneteket. Bp-en a Medic-poliklinika, amiről tudok, a Google-ba beírva olvashatsz róla, és a sikeres kezelésekről a Természetgyógyászat vagy az Elixir magazinban vannak rendszeres cikkek. Szombathelyen tudok más szintén természetes módszert, ha érdekel, nekem ez segített enyhíteni. Kisgyerekeknél vagy nem régóta fennálló allergiáknál teljesen kikezelhető, más esetekben, már kialakult keresztallergiáknál enyhíthetők a tünetek. Fizetni kell, de bőven megtérül évek alatt. (Ha pl. megnézed a laktózmentes tej-normál tej árkülönbségét, számold ki, mennyi idő alatt térül meg.) Csak bíztatni tudlak, én ma már tehetek a kávéba kis tejszínt, pedig tejfehérje, laktózra és még a kávéra is kimutatott allergiás reakciót. Nagyon jó, hogy most hogy kisbabám van, szoptathatom, mindennap ehetek egy fél joghurtot, és nemcsak vitaminokból élek. Szteroidokat sosem szedtem, ha van rá más módszer (a súlyos mellékhatások miatt) kérlek mindig gondolj más megoldásra!
2009. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kedves utolsó válaszoló! én is vas megyei vagyok, engem érdekelne ez a megoldás. emellett laktózérzékeny is vagyok, szóval aktuális lenne :)
2009. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!