Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Cefzilt szedek, és eddig...

Cefzilt szedek, és eddig kétszer szedtem be de mind a kétszer nagyon szédültem utána elég sokáig és hányingerem volt. Most akkor hagyjam abba a szedést? Vagy mi?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban előforulhat hányinger, hasmenés, szédülés mellékhatásként, ha ez nagyon kellemetlen, akkor mindenképp meg kell beszélni az orvossal, hogy mást írjon fel helyette. Ha abbahagyod, akkor semmit nem ér az addig beszedett adag.
2009. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eléggé kellemetlen...Mert ilyenkor lefekszem, de ha utána mozdulok valamerre egyből hányinger jön rám és iszonyatos szédülés..pedig csak a fejemet mozdítom
2009. márc. 11. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a rosszullét a betegségedtől van? Mire kaptad? Enyire azért nem szokott erős lenni a mellékhatás. Valami más gyógyszert nem szedsz mellette??
2009. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felfázásra szedem.Semmi más gyógyszert nem szedek mellette!
2009. márc. 11. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nincs ötletem, nem marad más, mint felhívni az orvost, hogy nem bírod ezt a gyógyszert, és adjon helyette mást.
2009. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ittál elég folyadékot? A kiszáradás is okozhat ilyen tüneteket. Próbálj meg sok ásványvizet inni!
2009. márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!