Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Így el lehet kapni az AIDS-et?...

Így el lehet kapni az AIDS-et? Például ha van egy seb számon vagy elharaptam és orálisan kielégítem, de nem élvez a számba?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, és lehet,hogy ez most hülyén hanhzik, de nem tudom a választ. Ha se én és se a párom nem vagyunk nemi betegek, attól lehetséges, hogy azok leszünk?? Gondolok AIDS-re vagy HÍV - vírusra! Például ha van egy seb számon vagy elharaptam és orálisan kielégítem, de nem élvez a számba?? Illetve fordítva, ha ő elégít ki?? Légyszives értelmes válaszokat adjatok! Köszi, egy lány
2009. márc. 4. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedbén jobban aggódnék a gyakori nemi betegségek miatt, mint a HIV miatt. Csak akkor kaphatod el ha a párod beteg.

Ha így lenne 2 féle képpen kaphatnád el nagy eséllyel.

1. Vért kapsz tőle 2. Közösüléskor ondóváladékból.

A HIV nagyon érzékeny vírus. Nagy mennyiségű kósokozóra van szükség, hogy elkapd. Előváladéktól még mindig elég csekély az esélye. Minden testváladékban jelen van a vírus (pl nyálban is) csak kis mennyiségben így nem fertőz. Ezen kívül levegőn is elpusztul. Annyira nem kell tőle félni, de jó az elővigyázatosság. Ha ilyen félős vagy menjetek el egy HIV tesztre, ártani nem árt!

2009. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha véradásra jelentkeztek, akkor ingyen van egy ilyen HIV teszt is,mert kötelező a szűrés.
2009. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nem baj, hogy nem élvez a szádba... előváladék mindig van.. és ha az van, akkor jön vele a HIV is... most lehet azon gondolkodni hogy bent volt a számba HIV, és nincs seb a számban... de vannak olyan sebek, amiket nem is érzel... a szád szélén is lehet bármi...


a vírusok nano nagyságú "kis ***k"

2009. márc. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Legközelebb olvass már vissza mielőtt írsz valami hülyeséget.
2009. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!