Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lábgombával küzdök 2 hónapja....

Lábgombával küzdök 2 hónapja. Milyen terápiát javasoltok?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 hónapja nem múlik a lábgombám. Hólyagos képződményekkel indult. Pevaryl kenőcsöt használtam eddig (orvos írta fel), hintőport és valami alkoholos sprayt. Főleg a lábujjak tetején jelennek meg piros fájó-viszkető foltok.

Mire reménykednék, hogy elmúlt, újabb jelenik meg. Mindenre figyelek, formalinezem a cipőket stb...

Éjjel-nappal zoknit hordok, mert nem szeretném, hogy a párom is elkapja, már ez is eléggé zavar.


2009. febr. 25. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Pevarylt nem ismerem, de a Canesten pár nap alatt eddíg mindíg elmulasztotta. Szerintem simán lehet venni a gyógyszertárban.
2009. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Ismerem a témát,mert bányában dolgoztam amíg volt bánya.Szerencsétlenségemre megkaptam én is,el is mentem bőrgyógyászhoz,aki felírt egy Terbisil nevű tablettás gyógyszert amiből naponta egy szemet kellett bevenni.Két hónap kezelés után véglegesen megszűnt.Megjegyzem hogy annyira voltam hogy már a Canesten sem segített.

Gyógyulást kívánok !

2009. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Chinofungin (Kinofungin) spray. Gyógyszertárban kapható.
2009. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Ha már több dolgot kipróbáltál, itt az ideje a természetes gyógymódnak: egyszerű, de a lehető legtisztább körömvirágkenőcsöt kendd a lábadra !!! Sokaknak segített már!!! De csinálhatsz jó tömény tea forrázatból lábfürdőt is mellé kiegészítésképp, illetve ecetes-citromlés vízbe is áztathatod felváltva!!!! meglátod használ ... de türelem, kell neki pár nap, mire eredméynes lesz! Viszont teljesen elmúlhat!!!! (a citrom igazi legyen, nem citromlé!)

Jó egészséget!

2009. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalatként megírnám, hogy miután elhasználtam majdnem egy tubus lábgomba krémet és inkább még újabbak jöttek elő,áttértem az ecetes lábáztatásra és levendula olajra. A levendula hígítás nélkül is alkalmazható. Teljesen rendbe jött a lábam.1-2 hét alatt.
2009. márc. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!