Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez bizonyítja hogy hív pozitív...

Ez bizonyítja hogy hív pozitív lennék? Úgy félek

Figyelt kérdés

Kb 2 és fél 3 hónapja voltam valakivel (nem fontos ez most) hanem hogy olvastam hogy lehet az AIDS későbbi tünete meg nem szűnő hasmenés, végtagfájdalom. Én ma székeltem hígat (de csak 1-szer) és félek nehogy hasmenésem legyen. A jobb kezemen belűl ott a csuklómnál is fáj, nem mindíg, de gyakran. Néha meg a másik kezemnél fáj picit a könyöki résznél.

(a végtagfájdalom tul.kép. milyen?)


Annyira félek, em akarok meghalni, nem akarom elkeseríteni a szüleimet, de nagyon félek hogy nehogy hív pozitív legyek:( Szerintetek lehet ez az?


(lécci normális válaszokat, oltogatásra most semmi szükségem:( )


2011. márc. 1. 18:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez amiket leírtál inkább a most keringő "fosós-hányós" vírus tünetei.


A teszt a fertőzés után 6 héttel már pozitív lesz. Ha nagyon aggódsz pl BP-en fizetősen 1 nap alatt lehet eredményt kapni. De szinte mindenhol 1 héten belül van eredmény.


Amúgy relatíve alacsony a fertőzési kockázat.

2011. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
paranoid? lesarkítva bebeszéled magadnak, h minden árt neked és minden(ki) bántani akar... stb.
2011. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A HIV+-ás nem egyenlő az AIDS-el. Aki HIV+, az csak hordozza a vírust. Az AIDS egy tünetegyüttes, amikor a vírus hatására a fertőzött szervezet annyira legyengül (immunrendszer), h a legkisebb kórokozót sem tudja leküzdeni.

Magát a vírust csak 3 hónappal később tudják kimutatni, mint ahogy megfertőződik valaki. Az AIDS általában a fertőzést követő 10 év múlva jelentkezik! Ebből írtam a szakdogám...

2011. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Akkor nem kell féljek?:S Tényleg nagyon kicsi az esélye? Mert én egyszerűen fel nem tudom fogni miért pánikolok ennyire, furán hangzik de akaratlanul úgy gondolkodok mintha az lennék. Mondta az illető hogy nyugodjak meg mert ő tiszta, akkor meg is nyugodtam de felvetődtek bennem a "mi van ha...." című gondolatok. Mi van ha hazudott? Mi van ha pozitív? stb.....Szorongásom volt, a pszichológusom adott rá gyógyszert már vagy november óta szedem. Lehet ez a túlzottan nagy mértékű félelem a szorongástól?


Mert magam is tudom hogy rendkívül kicsi rá az esély, de akkor miért félek ennyire?:S

2011. márc. 3. 19:21
 15/19 A kérdező kommentje:
Eddig egy oldalon tartottam vele a kapcsolatot mert msn-je nem volt. Ott mondta nekem hogy nyugodjak meg mrt ő tiszta. Csak az keltett bennem nagy félelmet amikor később megtudtam hogy arról az oldalról letörölte magát. Hosszú kapcsolatunk sosem volt. Szerintetek ez jele lehet egy hazugságnak vagy csak egyszerűen nem akarta hallgatni a "faggatásomat" mert 2 levelet is írtam neki erről meg h honnan tudja h nem pozitív.:(
2011. márc. 3. 20:04
 16/19 anonim ***** válasza:
Tudom, h nehéz sőt baromi nehéz, de ha ennyire félsz, akkor menj el csináltass egy vértesztet.
2011. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Biztos hogy nem vagy AIDS es.Nekem is volt hasonlo esetem.Egyik szombaton nagyon berugtam es lefekudtem egy lanyal akit 1 hete ismertem meg.En is azt hitten AIDS es lettem, de szerencsere nem.Apropo huztal gumit?
2011. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Anál nem volt, csak orál. Meleg vagyok ( le lehet szólni, nem érdekel) de az is csak pár másodpercig volt, de csók volt.:S
2011. márc. 4. 14:50
 19/19 anonim ***** válasza:
Orálszex alatt is elkapható...
2011. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!