Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Füldugulásra mi a legjobb a...

Füldugulásra mi a legjobb a fülgyertyán kívűl?

Figyelt kérdés
Pár napja úgy érzem, mintha be lenne dugulva a füleim, nem teljesen, csak mintha kezdene! Ma arra ébredtem, hogy feszít az állkapcsom, mind a két oldalt, olyan érzés mint lufifújás után amit érez az ember! Lehet, hogy a fülem sugározza ki??
2011. febr. 11. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én éjjel lefekvés előtt egy textilzsebkendőbe sót teszek, felmelegítem és rárakom a fülemre. Általában reggelre kiszokott belőle folyni az amitől eldugult. Ha nem is rögtön elsőre, de két nap utána nekem beválik. Amúgy ha fáj inkább menj el fül-orr-gégészetre.
2011. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fáj, csak mintha kezdene bedugulni! Ma jött ez a feszít az állkapcsomba.... :(
2011. febr. 11. 16:36
 3/4 anonim válasza:
Engedj ki egy lavór vizet, és a fejed oldalasan tedd bele úgy, hogy a füled kint, bent legyen a vízből. Ez ilyen régi paraszt módszer, de sokszor működik!
2011. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy eltömődött a zsírtól.. Menny el az orvosodhoz,és az majd kimossa a füled! Kicsit furcsa lesz,de hidd el,nekem is bevált. 3évvel ezelőtt 2hónapig volt folyamatosan bedugulva a fülem. Tudom miről beszélsz. :\\

A fülgyertya is jó megoldás,igen. De nekem annyira nem használt.. Emellé meg még drága is.(Legalábbis nálunk.)

2011. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!