Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet, hogy egyszer az...

Mitől lehet, hogy egyszer az egyik, majd a másik fülemet érzem úgy, mintha be lenne dugulva? Nem is nevezném dugulásnak, csak mintha kezdene bedugulni.

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 15:10
 1/2 jeno007 válasza:
A fül, elég összetett szerv. Ez felel az egyensúlyért többek között, illetve a nyomáskülönbségeket érzékeli. Azt ajánlom, keress fel egy fül-orr-gége szakorvost, ő majd tud segíteni neked.
2011. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a zsírtól? Nekem olyankor volt ilyen, ha sokáig csak az ujjammal tisztítottam, és úgy nem jött ki minden. Azóta időnként használok fültisztító pálcikát is. De orvosok szerit azt nem szabad használni, szóval nem biztos, hogy jó ötlet... Esetleg próbáld ki, hogy meleg vízzel vagy meleg levegővel felmelegíted, és utána könnyen kijön. Nekem hajmosáskor a meleg víz és a sampon picit véletlenül bele szokott menni, na olyankor nagyon jól ki lehet tisztítani.
2011. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!