Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » El kezdjem szedni ma za...

El kezdjem szedni ma za antibiotikumot?

Figyelt kérdés

Már több mint egy hete beteg vagyok. Még mindig felszökik a lázam 38,6 körülire. Tegnap lementem az orvoshoz, még csak most írt fel antibiotikumot. Ugye 5 napig kéne szedni minimum, 3X1-et. A gond az, hogy csütörtökön 18 éves leszek, és pénteken ünnepeltem volna, de ha elkezdem szedni az antibiotikumot, ugye nem szabad alkoholt fogyasztani. Mit tegyek? Még ne kezdjem el szedni,majd csak szombattól? kezdjem el ma szedni, és majd pénteken az esti adagot kihagyom? vagy esetleg jövő hétre tegyem át a bulit? Annyira jó lett volna most pénteken, mert jól jönne ki pont, hogy csütörtökön szülinap, pénteken buli, olyan rossz utólag ünnepelni, amikor már egy hete 18 vagyok.Amúgy nem vagyok bulizós típus nem sokszor voltam még, de a 18-at jó lett volna megünnepelni.

17/L


2011. jan. 26. 13:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kersegéltem más, hasonló kérdéseket, és ott is írták, hogy 1-2 sör után kidőlt az illető. Nem akarok hülyének kinézni, hogy egy sör után már nem tudok magamról..A többiek meg még teljesen józanok. Mivel beteg vagyok, így enni sem eszek ilyenkor sokat, még jobban hatna a pia, ugye, gyorsabban felszívódik. A sört meg amúgy sem szeretem annyira, 1-nél többet nem szoktam inni, mert nem szeretem a keserűt, felfordul a gyomrom, hát még betegen. Tényleg nem érezném magamat jól annyira..+küszködnék a takonnyal, és köhögnék folyamatosan.Amúgy is nehezen bírnám,hogy a többiek vedelik a töményet, én meg ne igyak egyet se. Buli átszervezve, köszi:)
2011. jan. 26. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!