Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez megfázás vagy influenza?

Ez megfázás vagy influenza?

Figyelt kérdés
A párom megbetegedett, hőemelkedése van, és fáj mindene, csak nem tudom hogy melyik, én hipochonder vagyok és nagyon nem szeretnék beteg lenni. Ha megfázás akkor viszont nyugodt vagyok. Szerintetek?
2011. jan. 25. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 1x volt influenzám...de hamar ledöntött.

Elkezdett fájni a fejem,utána a kezem meg rázott a hideg,utána zsibbadt a lábam a végére már nagyon fájt...a tüdőm is fájt és be is lázasodtam. Kijelenthetem,h 4 óra alatt ledöntött a lábamról és pont dolgoztam :S

Szerintem influenza lesz :S

Bár ez csak az én véleményem.

2011. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ízületi fájdalmai vannak, úgy érzi, mintha összetörte volna valahol magát, vagy megverték volna (orvosok fogalmaztak így), akkor az influenza-gyanús, ez egy tipikus kezdeti tünet. Nekem is így kezdődött anno, azt hittem, összeesek, nem bírt el a lábam...
2011. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezt szerintem csak orvos tudja megállapítani, mikor én influenzás voltam, csúnyán köhögtem, meg nagyon magas lázam volt, de nem fájt semmim, viszont megfázás is produkálhat ilyen tüneteket...
2011. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végtagfájdalom, fejfájás, láz jellemzően influenza tünetek, és az is tipikus, hogy nincs orfolyás, tüsszögés. Ha sűrűn fújja az orrát, inkább nátha, de pesze biztosat az orvos tud mondani.
2011. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!