Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Amint ülő vagy fekvő helyzetbő...

Amint ülő vagy fekvő helyzetből felállok, elszédülök, mitől lehet?

Figyelt kérdés

17 vagyok, és már több mint fél éve ez van, nincs olyan hogy ha felkelek vagy épp felállok akkor ne szédüljek el, ilyenkor teljesen elsötétül a világ körülöttem és nem látok semmit egy jó 3-5 mp-ig, utána szép lassan elmúlik de 1-2 percig még émelygek.

Mitől lehet ez? Azon kívül hogy orvos...


2011. jan. 24. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne állj fel hírtelen, mert felmegy a vérnyomásod, és el is ájulhatsz.
2011. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam úgy hogy szép lassan kelek fel de 10ből 4× akkor is elszédülök:S
2011. jan. 24. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerezz egy vérnyomásmérőt, és naponta 3x mérd meg a vérnyomásodat. Valószínű, hogy ingadozni fog. Akkor keress fel egy orvost.
2011. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell orvosnak lennem hogy azt mondjam, nem kerül megfelelő mennyiségű vér a fejedbe :P.

Ha nem 17 éves lennél már rávágtam volna hogy érszűkület, de így nem valószínű. Legalább is nem a cigizéstől az tuti :P.

Javaslatom nekem is a vérnyomásmérő beszerzése. 5 ezer körül már vesztegetek, ha nem akarsz dokihoz menni. Próba cseresznye. Ha alacsony és nem kóros, kávéval pl. lehet orvosolni, de ahogy én gondolom, szédüléses témánál már nem a kávé az orvosság.

Persze nem vagyok orvos szóval...

2011. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Magnézium hiány is lehet.
2011. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás, vérszegénység?
2011. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DannyZuko ***** válasza:
El sem hiszem, hogy itt keresel válasz. sipirc orvoshoz!
2011. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!