Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a köptetők nem segítenek,...

Ha a köptetők nem segítenek, torokfájás esetén mit csináljak? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Tegnap reggel felkeltem, és nagyon fájt a torkom, de nem vagyok se lázas, nem folyik az orrom csak a torkom fáj, de az nagyon :(

Illetve rengeteg "slájmot" érzek a torkomban.

Próbálom felköhögni, de nem nagyon segít. Nagyon idegesít, beszélni is alig tudok tőle.

Dokihoz nem akarok elmenni, a suliból nem hiányozhatok.

Köptetők nem segítettek, viszont ittam citromlevet, és a kovászos uborka levétől is nagy adag slájmot kiköptem.

Nem tudom, ha sokat innék ezekből lenne valami jó eredménye?


A válaszokat előre is köszönöm. :)


2011. jan. 23. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
gargalizálj langyos sós vízzel. undorító lesz, de nagyon sokat segít.
2011. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ZSÁLYATEA! A zsálya csodálatos gyógynövény. Kiváló öblögetőszernek, de belsőleg is ajálnható ilyen esetben. Nem szabad belőle sokat inni, mert erős tea. Reggel, és este 1 csészével. A gargarizálást viszont gyakrabban lehet csinálni. Akár óránként.KAKUKKFŰTEA : Erős az íze, de hatásos.Köhögés esetén is nagyon jó.Ha nem akarod meginni, gargarizálj vele. MÉZ. Utána ne igyál, hogy a méz maradjon a nyálkahártyán. KARAMELLES HAGYMATEA. Minden megfázásos tünetre felhasználható. MÉZES PÁLINKA: Télvíz idején nem szégyen a nő számára sem, ha bevág egy jó kis kupicával.
2011. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
langyos sós víz....ez tuti :)
2011. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!