Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már másfél hete kb tüszős...

Már másfél hete kb tüszős mandulagyulladásom van. Először úgy kezdődött hogy belenyilalt sokszor nagyon a bal oldalamba. Voltam kardiológián is 5 napja és semmit sem állapítottak meg minden rendben?

Figyelt kérdés
Esténként mindig arra kelek fel hogy szapora szívverésem van.3 napja elmentem füll orr gégészetre ott heveny mandulagyulladást és akut nyirokcsomó-gyulladást az arcon, fejen, nyakon?.kaptam rám curam duo tabletát 1000 mg-sat meg C-vitamint. A kérdésem az hogy ilyen sokáig tarthat ez a fajta gyulladás? ez a gyors szívverés mikor múlik el? nem későn kezdtem el szedni az antibiotikumot? nem alakulhatott ki góc?
2011. jan. 17. 10:46
1 2
 11/14 Katamarán ***** válasza:
Nem fáj, elérzéstelenítik! Utána is csak kis torokkaparás-érzés pár napig. (Ovisoknak rendszeresen kivették, ha ők kibírták mukk nélkül, biztosan nem rémes!) Annál biztosan jobb, mint amit most érzel! Ha vki nincs jobban a felírt gyógyszertől, vagy romlik az állapota, soron kívül vissza kell(-ene) mennie! Rajta van az ambulánslapodon! Nem kell kivárni az előjegyzett időpontot. Legyél már életképesebb!!
2011. jan. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na kivették a mandulámat már ez a 4.napom, tegnap jöttem volna haza de vérzés miatt benn kellet maradnom. Így most már itthon vagyok. Cataflant szedek rá. Ilyenkor mit kell enni-inni? Meg a másik gondom, hogy amikor eszek akkor az étel belemegy a fehér lepedékes részbe és ott marad. Nem tudok vele mit kezdeni, megpiszkálni meg nem akarom:S Ilyenkor mit lehet tenni?
2011. jan. 30. 14:58
 13/14 Katamarán ***** válasza:

Öblögess fertőtlenítős oldattal, enni meg csak puha, pürés dolgokat egyél (banán, puding, főzelék, krumplipüré, tejberizs, stb.). Most már hamar jól leszel és ezzel sem lesz több gondod! Szerintem nyugodtan borogathatod is a nyakad (vizes textilzsepi a nyakadra, átkötve egy kendővel).

Ja! Bérescseppet is szedhetsz.

Jobbulást!

2011. jan. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Tudom, hogy már régi kérdés, de a szapora szívverés lehet gyógyszer mellékhatása is. Énis most pont így jártam, hogy mandulagyulladásom van, kaptam köptetőt is és azt hiszem ennek a mellékhatásaként szorongok, remegek, magas a pulzusom és egyszerűen nem bírok aludni sem az éjszaka közepén!
2019. jan. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!