Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már másfél hete kb tüszős...

Már másfél hete kb tüszős mandulagyulladásom van. Először úgy kezdődött hogy belenyilalt sokszor nagyon a bal oldalamba. Voltam kardiológián is 5 napja és semmit sem állapítottak meg minden rendben?

Figyelt kérdés
Esténként mindig arra kelek fel hogy szapora szívverésem van.3 napja elmentem füll orr gégészetre ott heveny mandulagyulladást és akut nyirokcsomó-gyulladást az arcon, fejen, nyakon?.kaptam rám curam duo tabletát 1000 mg-sat meg C-vitamint. A kérdésem az hogy ilyen sokáig tarthat ez a fajta gyulladás? ez a gyors szívverés mikor múlik el? nem későn kezdtem el szedni az antibiotikumot? nem alakulhatott ki góc?
2011. jan. 17. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De, későn kezdted. Ha nem 3 napja kezded, hanem másfél hete, már el is felejtetted volna az egészet. Próbálj meg sós vízzel gargalizálni, az leveszi a gyulladást meg a gennyet.
2011. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Katamarán ***** válasza:
Ha van még otthon Glycosept oldatod, vagy ismerősnél akad, a legjobb fertőtlenítőszer! Fogászati, szájsebészeti műtétek után is ezt használták (az UNIÓ vmi barom szabály miatt kivonatta a forgalomból). Fél pohár vízbe 40 csepp, és gargarizálj vele. Azonnal jobb lesz, rögtön érezni a hatását!
2011. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
gargalizálni gondolom ilyen langyos vízzel kell?
2011. jan. 17. 12:03
 4/14 A kérdező kommentje:
és ezt a gargalizálást hányszor kell egy napon csinálni? meg meddig?
2011. jan. 17. 12:31
 5/14 Katamarán ***** válasza:

Igen, langyos vízzel kell. Napi 3-5 alkalommal, szükség szerint.

A szívritmuszavart meg vedd komolyan! Menj el megint a háziorvoshoz, ezt ne hagyd annyiban!

2011. jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kérdés ha öblögetés közben ilyen véres-sárgás valami jön fel az jó?
2011. jan. 18. 13:13
 7/14 A kérdező kommentje:
Senki?
2011. jan. 18. 18:20
 8/14 Katamarán ***** válasza:
Élsz még? Vetesd már ki a manduládat! Másnak is kivették, túlélte! Rámehet a szívedre! Mondják, hogy funkciója van, de ez meg a ló másik oldala ahhoz képest, amikor mindenkinek kivették. szerintem most már megérett a helyzet. Nekem sima helyi érzéstelenítéssel kikapták, 2-3 napig reszelt a torkom, ennyi. az egyik ráadásul vissza is nőtt.
2011. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Katamarán ***** válasza:

Szerintem vánszorogj el a fül-orr-gégészetre, de rögtön! Estig van rendelés mindenhol. beutaló nélkül is mehetsz!!!! [link]

Írd már meg mi lett!

2011. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Még élek de nem változik a helyzet. ráadásul a nyelvem hátulján ilyen vörös kis csíkok vannak. Elvileg holnap kell visszamennem a füll orr gégészetre. Mert már 1 hete kb voltam akkor felírt rá carum duo 1000 mg gyulladáscsökkentőt amiből kettőt kellet mindennap szedni, aztán c-vitamint és torokfertőtlenítőt is felírt. azóta sajnos semmi változás. de majd holnap megmondja.

Ha kiveszik az nem fájdalmas?

2011. jan. 20. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!