Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem szűnik a köhögésem?...

Miért nem szűnik a köhögésem? Mit próbáljak még rá szedni?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja köhögök,nem szakadozik föl semmi.Már pár napja légszomjam is van.2 és fél hete voltam tüdőgyógyásznál,a röntgen negativ lett,a légzésfunkció is jó volt,kicsit piros volt a torkom igy adott Klacidot,amit hiába szedtem a torokfájásom nem igazán mult el,vagyis gombócérzet meg néha fojtó érzés van a torkomban,meg mintha lenne valami a légcsövemen.A mellem fölötti résznél fáj a mellkasom,izomlázszerűen.Nem szivesen mennék vissza,a sok tbc beteg közé hisz valószinű ugyanaz lenne az eredmény.Vagy lehet pszichés oka van?
2009. jan. 26. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak megnyugtatásképp: hörghurut után hónapokig (!) tart míg a köhögés teljesen megszűnik. De először is meg kell gyógyulni a hurutból, és ha a Klacid nem használt, akkor antibiotikumot kell váltani. Mégiscsak vissza kéne menni a pulmonológiára... Jobbulást!
2009. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokidhoz kérj egy másik antibiotikumot,de mellé irjon fel neked valamilyen köhögés csillapitot.ugyanis erröl nem irtál hogy szedsz-e-De ha bemész a patikába ott is tudnak ajánlani a köhögésedre valamit.
2009. jan. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Suspensio-terpinit kezdtem el szedni tegnap,most jobb egy kicsit.A torkomra vettem Homeogene 9-et,1-2 napig várok még,persze ha nem javulok vagy romlik a köhögésem,légszomjam visszamegyek.
2009. jan. 27. 11:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Kakukkfű teát, hagyma teát tudom ajánlani. Ha nem akar szakadozni a slejm s még mindig van akkor a patikában lehet kapni diapulmonnt ez egy inhalálós csepp, de sima kamilla tea is hatásos inhalálásra. Jobbulást!
2009. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mézes kakukkfű tea minden mennyiségben! Nem csak használ, hanem nagyon finom is! Nekem legalább is nagyon bevált. /Én megelőzésképpen is sokat iszom belőle./ A mellkasod pedig szerintem a sok köhögéstől fáj, gyakorlatilag tényleg izomláz, egyszer a párommal is ez történt.
2009. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A hagymateát hogy csináljam? Meg lehet inni? Azt mondják szörnyű ize van...

A kakkukfüvet én is ittam régebben,holnap veszek is...

2009. jan. 28. 18:43
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A hagymateát hogy csináljam? Meg lehet inni? Azt mondják szörnyű ize van...

A kakukkfüvet én is ittam régebben,holnap veszek is...

2009. jan. 28. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:

íme néhány tipp:

[link]

2009. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet kerülnek majd a pasik/csajok de nekem a mézzel leöntött 1 gerezd fokhagyma volta hatásos... bár én trutyis torokra ettem és nem ilyenre mint amit írtál... amúgy ha nem bírod a hagymát ne edd meg mert könnyen hányhatsz tőlle... néha az íze miatt is... amúgy ha emellett döntessz akkor egybe egy evőkanál mézzel a fokhagyma darabot egyszerre kell bevenni a szádba és ne nyeld le a mézet hanem gyors rágd szét a hagymát és egy nagy nyeléssel le... amúgy meg szörnyű íze van ha a méz lecsorog és még a szádban a hagyma... de ezt TÉNYLEG CSAK AKKOR HA BÍRJA A GYOMROD!
2009. febr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Már enyhült a köhögésem,de még nem mult el teljesen...
2009. febr. 4. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!