Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki ajánlana egy jól...

Valaki ajánlana egy jól bevált immunerősítőt?

Figyelt kérdés

A férjem mostanság elég sűrűn betegeskedik. Sajnos karácsonykor is elég beteg volt. A háziorvosa nem nagyon ért a dolgához, viszont váltani nem tudunk, mert aki igazán jó lenne, az nem tudja átvenni.

Így arra gondoltam, hogy szednie kéne valami immunerősítőt. Tudtátok mondani olyat, ami a tapasztalatok szerint nagyon jó? Nagyon szépen megköszönném!! :)

üdv.


2010. dec. 29. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Béres csepp, C vitaminnal
2010. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A csodaszerek nem igazán érnek semmit.Ha megoldható,és a férjed bírja,a rendszeres szaunázás sokat segíthet.Persze fokozatosan,és először a hóba sem kell kifutni utána mint a Finnek.Először pár perc,zuhanyzás fokozatosan engedve a hideg vizet,majd hetente növelgetni az időtartamot.Enni nem szabad előtte úgy három órával,közben egy pohár víz minden tusoláskor fontos.Én beszereltettem otthonra egyet közel négy éve,és azóta nem voltam beteg.Ha nem bírja,az infra szauna is jó,azt mindenki bírja.Ezenkívül a váltott hideg-meleg lábfürdő is jó,meg persze a mozgás mindenek felett.
2010. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden reggel legalább 7 szem datolyát kell fogyasztani tejjel (valódi tejjel). Ez tartalmazza a napi szükséges vitamin és ásványi anyagokat.

Napközben limonádét mentalevéllel és kevés mézzel.

Húsok helyett inkább csak halat fogyasszon.

Még figyelmedbe ajánlom a következő oldalt.

[link]

2010. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dr. Lenkei Multivitamin, plusz még C-vitamin, legalább napi 1000mg
2010. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!