Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valaki AIDS-es lesz, utána...

Ha valaki AIDS-es lesz, utána hogy él nemi életet?

Figyelt kérdés
NEM ÉRINT (remélem), bízom benne, nem is fog soha, CSAK KÍVÁNCSISÁGBÓL, meg mert sajnálom az áldozatait. közben eszembe jutott, h pl fertőzött fertőzöttel, akk ott már nincs veszély v igen?...Mert nyilván azért nehéz sok éven át anélkül élni utána, de viszont ha pl vki nekem elmondaná, h az (és sztem így korrekt), hiába óvszer meg stb, nem hinném, h lefeküdnék vele, hiába biztonságos, félnék, h elkapom.
2009. jan. 25. 17:32
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem csak nemi érintkezéssel kapható el vérátömlesztés,közös tű a narkóban ilyesmi, mindeképpen veszélyes lehet óvszerrel is hiszen egy szertkezésbe sok minden belefér kis harapások stb. nagyon irányítottan biztos veszélytelen de abban kevés az élvezet...azok a betegek akik ebben szenvednek megkímélik a partnerüket az ilyesmitől ha normálisak. (vannak akik azonban szándékosan fertőznek meg másokat) ....vagy mindketten azok már anélkül hogy tudnák az óvszer nem véd meg egy kicsapongó állandó partner váltogtás során fellépő fertőzéstől elkell dönteni mit akar az ember egy gyors numerát ahol a magad örömét keresed ott jó lehet a gumi mint védő eszköz..talán, de egy igazi szeretkezésnél ez nem válik be ezért ne váltogasd a partnered ismerd meg előbb beszélj vele hosszan ....akkor ha van eszed egy idő után rájössz kivel állsz szemben és megóvod magad.
2009. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

vagy szeretik egymást annyira,hogy válalják ez csak akkor igaz ha az illető nem egy harmadik féltől kapja el

akkor általában a "párja"nem toleráns.

2009. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de két HIV-fertőzött személy SEM élhet nemi életet védekezés nélkül, ugyanis felülfertőzik egymást. A HI Vírusnak nagyon sok mutációja létezik. Ezért nem lehet azt mondani, hogy két fertőzött személy nyugodtan élhet szexuális életet mindenféle védekezés nélkül. Mert nem.
2009. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, de a kérdésem továbbra is az, hogy ők hogy élnek nemi életet? Vagy sehogy? Mert nagyon rossz lehet utána akkor 5-10 évig nélkülözni...
2009. jan. 25. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
A válasz vagy sehogy vagy gumival.
2009. jan. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rosszabb lehet azt tudni, hogy már csak 10 év van hátra...
2009. okt. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem óvszerrel is nagyon-nagyon óvatosan, de igazat adok az egyik előttem szólónak, hogy ez csak...amolyan szexeljünk egyet gyorsan megoldás, de nem lehet valami élvezetes mert mindenre figyelni kell, vérrel és ondóval terjed, ne menjen a vaginára, ne menjen a szájra stb.


Két HIV beteg sem szexelhet védekezés nélkül mert lehet, hogy egyikőjükben több a fertőzés és felülfertőzi a másikat, bár ha már tudja az ember, hogy nincs sok hátra akkor lehet nem törődik ezzel, de ez felelőtlenség magára nézve is mert HIV vírussal is lehet sokáig élni, pl. ha vki 25 évesen kapja meg és nem támadja meg a szervezetét annyira erősen akkor a statisztika szerint megéri a 60. szülinapját is. Más kérdés, hogy milyen minőségben, szex nélkül...


Ha én HIV lennék, senkitől sem várnám el, sőt, nem is mernék mással szeretkezni mert félnék, hogy átadom.

2009. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!