Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan kezeljem a számon a...

Hogyan kezeljem a számon a herpeszt, hogy nagyon gyorsan elmúljon?

Figyelt kérdés
Reggelre kijött egy herpesz a számon.Soha nem volt ilyenem és nem tudom mi lenne rá jó.Most svéd cseppel kenegetem.Az jó neki?Vagy mitől múlna el nagyon hamar?
2010. dec. 14. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
zovirax
2010. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

zovirax kb egy ezres

vagy fogkrémet rá, az is szárít

2010. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vectavir, Fogkrem,vagy dorzsold ki arcszesszel.
2010. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a Zoviraxra szavazok. Amióta azt használom, egyszer sem jött ki a herpeszem teljesen, 1-2 nap után is egy alig észrevehető kis rózsaszín pötty volt és el is múlt minden seb vagy nagyobb hólyagképződés nélkül. Ne tévesszen meg a pici tubus, nagyon sokáig elég. Az enyém már rég lejárt, de még mindig használom, ha kell :=)
2010. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mesélj a svéd keserű mennyire vált be? Csak mert nekem is pont ez van, és pont ezt használom... várom a válaszodat
2011. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem bevált.

Másnapra csak seb maradt,de tovább kenegettem és pár nap alatt az is elmúlt...

Bocs a kései válaszért... :)

2011. jan. 8. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
de neked svéd krémed volt, v csepped?nekem cseppem van. Jelenleg olyan hólyagom van, h hú, de továbbra is borogatom folyamatosan.... remélem elmúlik.
2011. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!