Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet az ujjaimmal? (KÉP)

Mi lehet az ujjaimmal? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]

Bal oldalon a bal kezem, amivel semmi gond, jobbon pedig a jobb, amivel ez a probléma van:


Úgy 1 hónapja kezdödött vagy még régebben ez az egész.. Elöször a kisujjam pirosodott be, utána elmúlt és pár nap múlva a gyürüsujjam is ilyen lett, utoljára pedig a középsö ujjammal történt ugyan ez.

Nem csak pirosak voltak, hanem fájtak is amikor megpróbáltam behajlítani öket, de nem volt annyira vészes, nem foglalkoztam vele sokat.

Most viszont mindhárom piros már és ugyan úgy fájnak. A középsö ujjamban szúró fájdalmat is érzek ha megnyomkodom és ez a legpirosabb is :S

Már félek, hogy lefognak potyogni az ujjaim vagy valami :(

Orvoshoz nem szeretnék menni, úgyhogy valami használható ötletet tudnátok adni lécci?


16/L


2010. dec. 13. 11:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a választ, ez jó ötlet :)
2010. dec. 13. 16:37
 12/19 anonim ***** válasza:

ha nem beütötted, akkor vmilyen gyulladás

lehet inhüvely, említették az ideget


ha nem szimpi a családorvos, cseréld le, jogod van hozzá

mivel 16 éves vagy, nyugodtan mehetsz a suliorvoshoz is

2010. dec. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én senki ember fia, orvosa miatt nem kockáztatnám az egészségem!
2010. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is vitaminhiányra tippelek.
2010. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
És a bőröd milyen? Nem hámlik, repedezik, viszket vagy hólyagos? Mert lehet ekcéma is. Az enyém is így néz ki, és duzzadt, piros, fáj, mert atópiás ekcémám van.
2010. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem hólyagos, nem is repedezik, olyan mint szokott lenni.

Csak ez a 3 ujjam ami piros, ezek viszketnek néha jobban..


Most azóta például már nem fájnak annyira, mint mikor kitettem a kérdést, de ugyan úgy bevannak dagadva és pirosak :/

2010. dec. 19. 22:12
 17/19 anonim válasza:
Azt nem értem hogy ,hogy a toszba lehet összeveszni egy háziorvossal? Amúgy meg ha fájdalmat érzel bárhol és nem múlik el az azért van mert az agyad jelez hogy gubanc van szóval menyél orvoshoz mindenkép.
2010. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Válts háziorvost! Szabad orvos választás van!! Ne itt kérdezősködj!

Lehet vérkeringési probléma is, és gyulladás is! Ki kell vizsgálni!

2010. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, mindenképpen el kell menned orvoshoz!

Valóban ne halogasd!

Próbáljatok meg kibékülni a háziorvossal, mert még nem egy olyan eset lesz az életben, amikor el kell menned hozzá:):):)hidd el nekem :)

2010. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!