Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez ugye nem vérmérgezés? :' (

Ez ugye nem vérmérgezés? :' (

Figyelt kérdés
Tegnap megvágta az ujjam a papír, a seb ma már szinte teljesen be van gyógyulva, de mikor mentem most WCre, ilyen kisujj vastagságú halovány piros csík volt a csuklómtól az alkarom feléig. Most megint megnéztem, de nem látok semmit mégis nagyon beparáztam! :S ugye nem vérmérgezés? :S
2010. nov. 16. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
papírtól nem igazán szokás vérmérgezést kapni.
2010. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Papírtól vérmérgezés :DDD ezt ugye te se gondoltad komolyan...
2010. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ááhh... megijedtem... ^^" de akkor megnyugodtam! :D (amúgy lehet hogy csak ülés közben megnyomtam a kezem és az volt az a csík)
2010. nov. 16. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Nos!Nem lehet h az a kis új nagyságu halovány csík a kisullyad volt?:)Mert mondjuk rátetted a kezed a másikra mikor pihentél?Nekem van h az egész "kezem" magamon van néha,ha épp úgy fekszem.Szerintem a vérmérgezés nem múlik el ha ott volt a csík ott is kell lennie most is.Hidegrázás esetleg láz?Pulzusszám megnövekedés stb.Amúgy figyeld a csikot mert nem vicc.


[link]

2010. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem kisujj méretű hanem kisujj vastagságú ami egészen a csuklómtól az alkarom feléig ért! ^^" Amúgy az ujjam amit megvágtam szerintem úgy néz ki mint mindig. És már nem látom a csíkot! o.O Amúgy a csík teljesen független volt az ereim vonalától. De már tényleg nem látok semmit, lámpafénybe sem! o.O
2010. nov. 16. 15:52
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, hidegrázás és láz az nincs. :)
2010. nov. 16. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:

A csik az ereid vonalán indult volna és szerintem nem olyan vastag inkább élénk,más poersze ha nem ujjon történik valami hanem mondjuk egy nagy seg valhol máshol mert akkor elég gusztustalan ahogy "szétterjed".(belinkeltem az előbb)

Szerintem ne aggodj ha nincs már ott nem lesz baj.

2010. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem seg hanem seb:):):)bocs rosszul irtam.
2010. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok! köszi! :)
2010. nov. 16. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!