Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ugye nem leszek lázas?

Ugye nem leszek lázas?

Figyelt kérdés
Éjszaka kezdett el fájni a mandulám, szenvedtem is egy csomót, most meg még jobban fáj.Nemrég pedig elkezdett ilyen furán fájni a fejem, mint mielőtt lázas szoktam lenni, és a szemem is ég.Fél órája megnéztem, hogy van-e lázam, és a testhőmérsékletem 36°-os volt.Most is megmértem, és 36,3°-os.Reménykedek benne, hogy nem lesz láz belőle.Megmérem majd később is.Már elég rég voltam beteg, és most, hogy mennék holnap fürdeni, lehet, hogy belázasodok..Mindig olyan szerencsétlen vagyok.
2011. júl. 9. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne képzelj be semmit előre!

Jó lenne, ha elkezdenél szopogatni gyulladáscsökkentő tablettát, pl. Strepsilst vagy hasonlót.

2011. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Azért a 36,3 még igencsak messze van a láztól...

Igyál meg még most egy Neo Citrant, vagy valami hasonlót, és ha van is benned valami, az kiűzi!

2011. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Megnéztem a mandulám, és kezdenek kijönni rajta a tüszők..:S

Reggel még nem ilyen volt.

2011. júl. 9. 17:44
 4/8 anonim válasza:

Annyira elemzed magadat, hogy holnapra tényleg lebetegszel!

Szopogass el strepsilst, vagy mebucaint, vagy septofortot. És ne keress magadon mindenáron tüneteket, mert tényleg találni fogsz!

2011. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Főzz a gyógyszer mellé citromos kamilla teát, várd meg míg lehűl szoba-hőmérsékletűre, és egyrészt igyad, másrészt öblögesd vele a torkodat.

Hidd el! Reggelre kutya bajod! (Egyébként én úgy tudom, hogy a 37 fokos testhőmérsékletet még normálisnak tartják, a 37,1 - 37,3 pedig még mindig nem láz, csak hőemelkedés.)

Ne parázz, és nem beszélj be magadnak semmit!

2011. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

No hogy vagy?

Otthon nyomod az ágyat, vagy már a strandon sütteted a hasad?

Remélem ez utóbbi! :)

2011. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosan kiment a strandra, majd este jelentkezik.
2011. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos itthon vagyok.Csak hőemelkedésem van, de így nem tudnék strandra menni, mert rosszul vagyok, fáj a fejem is és szédülök.Viszont szerintem 2-3 nap, és jobban leszek, mert általában a tüszős mandula nálam úgy kezdődik, hogy 40°-os lázam szokott lenni, de most szerencsére csak hőemelkedésem van.
2011. júl. 10. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!