Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » El kaphatok valamit ??

El kaphatok valamit ??

Figyelt kérdés

Fu nagyon ideges vagyok... a kutyám esti sétánál bele hempergett emberi ürülékbe ... ezt úgy sikerült megtudnom, hogy láttam fetreng majd rá szóltam oda jött és közel hajoltam. De úgy mozdult felfelé ,hogy a szőre a számhoz az arcom egy részéhez hozzáért. Vissza rohantam a lakásba arcot mostam számba listerin le fújtam még az arcom clarasept fertőtlenítővel is :( lehet valami bajom ettől?

A kutyán nem volt nyom csak a szag ,szerencsére konkrét látható anyag se rá se rám nem került. A kutyus pedig megfürdött már.

Köszönöm ha valaki tud valami okosat mondani.



ma 00:13
 1/5 anonim válasza:
76%
Ürüléktől valóban el lehet kapni mindenféle szemétséget, de azért nem kell begyulladni ennyire. Van immunrendszered, pont azért, hogy ilyen váratlan szennyeződésektől ne pusztulj el azonnal. A fertőtlenítés abszolút nem volt rossz ötlet. A Clarasept kifejezetten bőrfertőtlenítő, és az arcodon is ugyanaz a bőr van, mint a kezeden, szóval hacsak nem vagy hiperérzékeny, semmi bajod nem lesz tőle. A Listerin nem fertőtlenítőszer ugyan, de antibakteriális hatása van, ami most éppen a legjobb neked, hiszen az ürülékben elsősorban streptococcusok élnek, ami veszélyes az emberre. A kutya alapos lecsutakolása pedig magától értetődően helyes. Aztán majd neveld is meg!
ma 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"Van immunrendszered, pont azért, hogy ilyen váratlan szennyeződésektől ne pusztulj el azonnal."

Ez aztán a szofisztikáció! Komolyan már...

ma 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
#2: Dugulj el, zoomer. Ha nem bírod elviselni a dolgok természetes megfogalmazását, kérd meg anyut, hogy rajzoljon köréd safe space-t, és kapcsolja ki az internetet.
ma 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Oké, ezzel a kommenttel gyönyörűen le is írtad magadat itt, nem is kellene már bemutatkoznod sem. További szép napot!
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jaj de bírom az ilyen eltartott kisujjal ájuldozó jólnevelteket. A katolikus dédnagymamámban több virtus volt, mint ezekben az egytüdejű tizenéves hiszterikákban.
ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!