Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kb 3 hete gyakori és világos...

Kb 3 hete gyakori és világos a székletem, az akiv szén tablktta használ, de meddig alkalmazható... a házidoki valamit felirt, nem antbiotikum, valami gyomor izé de nem merem beszedni sok a melléhatás..van valami alternativ mód?

Figyelt kérdés
valami epe dolog? el akarom kerülni a különböző vizsgálatokat..

tegnap 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szedd be amit a házidoki felírt. Mindennek sok a mellékhatása. De kb 10 000ből egy embernél. És még mindig jobb mint 3 hétig szar gyomorral létezni.


Nem értem mit vársz. A bajodra gyógyszer kell amit meg is kaptál. Hát szedd is be

tegnap 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes halogatni. Jobb, ha megcsináltatod a különböző vizsgálatokat, ha egyáltalán kellenek. Gyomorvédőt írt? Nem emlékszel a nevére Okozhatja több dolog is, jobb lenne, ha visszamennél, és rendesen kivizsgálna az orvosod.
tegnap 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ja igen, természetesen szedd be, ha nem javul, akkor meg irány vissza az orvoshoz.
tegnap 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak addig szórakozol a "nem akarom a vizsgálatokat"-tal, amíg kés alá nem fektetnek (pl. súlyos epeköves roham után, vagy egyebek miatt).

Tartsd be, amit a doki mond, menj el az összes vizsgálatra, ahova küld, és szedd be a gyógyszereket!

tegnap 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!