Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy más embernek egy-két nap alatt lezajlik egy hasmenéses fertőző betegség nekem mindig minimum egy hét?

Figyelt kérdés
Mikor a családban felüti fejét egy ilyen hasmenéses vírus vagy baktérium akkor általában ilyen fél nap alatt, egyszer kétszer mennek wcre aztán már jól vannak, sőt valaki el se kapja én meg mindig minimum egy hétig ha nem több ideig folyamatosan szenvedek és folyamatosan megy a hasam
okt. 11. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Masoknak se zajlik le feltetlenul ennyi ido alatt.

Max a csaladodban igen, de ha 2x elmennek egy nap wc-re, en azt nem nagyon neveznem betegsegnek…:D


Kisfiamnal is legutobb tobb, mint 1 hetig tartott. En szerencsere nem kaptam el.

okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem vagyunk egyformák, minden szervezet máshogy dűlőzik az adott betegséggel
okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az emberi belekben és gyomorban több baktérium van mint ahány emberi sejtünk van… Több százmillió.


Ez nagyon sok eltérést okoz személy és személy között, ami az emésztést és anyagcserét illeti.


Konkrétan lehet ugyanaz az étrend, s igen a kalóra is lehet úgy annyi, a 2 ember súlya emiatt mégis jelentősen eltérhet… A széklettraszpalantáció hatása már bizonyított.


Gondolom betegségek esetében is nagyon sokat számítanak ezen baktériumok összetétele, hogy milyen baktériumokból van sok vagy kevés.

okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!