Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meghanytattam magam?

Meghanytattam magam?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy par kajat amit szoktam meg sokat voltam mostanaban ossze vissza plazaktol kezdve 2,3,4 metrokon tobbszor, prusszkoltek kohogtek takonykodtak. Ma kajaltam a gyomor mar 3 ora mulva kiurul teljesen - orvos mondta. 16 orakkor kajaltam, most volt 21 ora mondtam ez mar nem oke, itt bofogok, kolaval kicsit probalom lenyomni, azt mondtam ez igy nem lesz jo. Megfogtam a ket ujjam olyan melyre mentem es csikiztem a nyelocsovem, hogy ugy jott belole a kaja meg mit tudom en mi, mint a tengap a gibraltarnal.


Most valami ilyen virus van? Meg sokat kakkantottam, viszont szedek gyogyszert aminek mellekhatasa kemenyebb szeklet. Lehet masoknal fosas.


Valami hasonlo biznisz terjed most? Meg egy kicsit folyik az orrom is talan, de ebben mar nem vagyok biztos, majd holnap kiderul. De amugy semmi bajom, kozerzet oke, faradt sem vagyok.



#vírus #betegség #fertőzés #immunrendszer #üzlet #bufizek gyakran ures gyomorra
tegnap 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaaaa....valoszinuleg az agyadat tamadta meg a virus 🤦🖕🏻
tegnap 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
komolyan legyszi.
tegnap 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!