Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az rendben van, ha egy gyerek...

Az rendben van, ha egy gyerek rendszeresen megfertőzi a felnőttet, de egy kutya jelenléte máris veszélyt jelent?

Figyelt kérdés

Az egész család + a világ kb összes lakosa hangoztatja, hogy AZ ÁLLATOK BETEGSÉGET TERJESZTENEk, BRÜHÜHÜ….. NEM HIGIÉNIKUS, KÁROZS, NEM LYÓ EZ ÍTY, SZÁSZ ÉVE IS VÓT A PEZSTIZS, SZŐRÜK VAN, AZ EMBEREK PATYOLAT TISZTÁK, EHEHEHHHH…


Szóval Nekem mindig is voltak állataim, mai napig nem volt bajom a közelükben. Tesóm gyereke itt töltött KETTŐ TELJES NAPOT, lázas is volt, erre fel ma már érzem hogy nem vagyok jól. Holott 2 éve nem voltam beteg.


Bár tegnap is éreztem valamit, mára felerősödött, a torkom egyre inkább fáj. De neeem, ez nem baj, ez teljesen rendben van az emberek szerint, mert ő is egy EMBER, neki nincs SZŐRE, csak elhullajtott haja, hámsejtei, full azonos DNS-ei meg dettó ugyanaz a betegségei ami velünk kompatibilisek, de az TÖKRE RENDBEN VAN, mer’ hát embör, szent atyaisten, szeretni köll. Nem baj, hogy egy vírushordozó -busz, tökre okézs, a gugya meg kapjon napszúrást láncra kötve, mert nincs olyan hangképző szerve, ami kimondja, hogy “nem vagyok beteg, Te szerencsétlen sz@r!”


Szóval kérdem én, miért olyan hú de patyolattiszta egy emberke, és mégis mitől olyan piszkos egy állat?


júl. 26. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ne agyalj ezen.

A sok idióta azt sem fogja fel, hogy patyolattisztának lenni nem jó.

Most is szinte naponta találkozok olyan majmokkal, akik pelenkázott szájjal járnak, meg fertötlenítözik a kezüket, mert lyallyy lyallly gonosz vírusok jönnek az irodában is.


Csak bedilizel, ha elmebetegeket meg akarsz érteni.

júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1# Értem én, de az emberek többsége miért ilyen? Nagyon elszomorító. Persze a hülye reklámok is butítják őket, de hogy ennyire torzítsák a lelket, nevetséges…
júl. 26. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Azért ilyen, mert ezt látják, hallják.

Régen nem gubóztunk be, bandáztunk, mentünk, sátraztunk, buliztunk, bányatóban fürödtünk...


Most a többség burokban él és a média befolyásolja öket.


Meg kell jegyeznem, hogy nekem is minden esélyem megvolt ilyennek lenni.

Anyám féltett gyerekként, beteges is voltam, mindig fertötlenítöztem a kezem, mert ez olyan menö volt, hisz az orvosok is azt csinálják...


Aztán szerencsémre egy csibészebb társaságba keveredtem, akikkel még télen vizesen sem szaladtunk haza, és nem rettegtünk, hogy lyallymegfogunk fázni.

Eleinte paráztam is, aztán szépen az élet megmutatta, hogy ezektöl csak megedzödünk.

Anyám akkor kapott infarktust, amikor pár évvek késöbb gyerekként a kutyánk nyalogatta a térdem, amikor sebes lett, mert pofára estem biciklivel.


Akinkem ost nincs valódi szociális élete, csak FB, meg csak a telefonját nyomkodja, az ezeket sosem fogja megtapasztalni.

júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól, hogy nyalja a fenekét, más állatok fenekét, megeszik bármit az út széléről, akár kakit is, dögöket és nem tudhatod azt se, hogy egy idegen kutyát mivel etet és hogy tart a gazdája, mennyit lát állatorvost, így akár veszélyes élősködőket is terjeszthet. Így ezek jutnak most kapásból eszembe, szerintem főleg ezeket értik azon, hogy betegségeket terjeszthet, és nem azt, hogy náthát.
júl. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4# Azaz élősködőket terjeszt(het.)

Az ember is terjeszthet élősködőket.

A megfelelően tartott állatok pedig ugyan nem adnak át semmit, csak ezt nem akarják belátni azok, akik szerint az ember valami felsőbbrendű patyolattiszta isten.

júl. 29. 09:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!