Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő alatt múlik el egy...

Mennyi idő alatt múlik el egy komolyabb hasmenés?

Figyelt kérdés

Egy komolyabb fertőzéses hasmenés mennyi idő után múlik el?

2 hete tart már és még a székletem mindig nem valtozott sokat széntablettán és probiotikumon kívül mást már nem szedek.Előtte szedtem antibiotikumot mivel lázas is voltam de már nem szedem.A crp-m mielőtt szedtem olyan 60 volt.Mostmár nem lázasodok meg semmi ilyesmi , hasi ultrahang is negativ.A szentbletta kb 5-6 óráig visszatartja de utana elegge fajdalmas mikor az egyszerre űrítek ki.Valakinek volt hasonló?



júl. 21. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3.5 hete tartbés már csak a zsíros dolgokkal és a tejjel van bajom, lassan de javul

Orvos mindenkepp lason mert a hasmenes dietatol mindenfajta vitamin meg vashiányom lett

júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Puffadás nálad se jelentkezett akkor?

Hát a reggelek nagyon nehezek mert akkor alapbol sincs etvagyam meg szedulok raadasul most az időre is ,de folyamatosan eszegetek meg rengeteget iszok néha amúgy jó a közérzetem pár óráig , de változó nagyon.Ha holnapra nem javulol megint orvos csak mindig félek hogy baj lesz:(

júl. 21. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ha széntablettát mondott az orvos, minidg napi 3x volt a sulyom/db db.

Nospa se segít?

Puffadás meg normális, az jelzi hogy a belek gyógyulnak.

Mindenképp menj el dokihoz

júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már voltam dokinál 2x megmondták hogy fertőzés és szedtem normixot 3.5 napig.Utána mikor nem hatott vagyis nem múlt a hasmenés sumetrolimot írt fel a házi orvos.De arra szerintem erzekeny voltam es abbahagytam 1-2 kiütés jött a törzsemen meg még a szivem is furán viselkedett.Úgy hogy azt is elhagytam 1 szem után.Mostmár csak azokat szedem amit írtam tegnap kezdtem el széntablettázni.Napi 2x2.

De megint orvos lesz ha nem múlik.De reménykedem benne hogy ma változik már.

júl. 21. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy szigorú diétát. Ahogy az orvos mondta és ameddig az orvos mondta. Van ilyen vírusos hasmenés, és hónapokig is eltarthat, ha nem diétázol. Tudod a főtt krumpli, semmi zsír jellegű kímélő koszt. Aztán szép lassan újra el lehet kezdeni enni a normális dolgokat. Nekem tavaly volt ilyen, ez segített.
aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!