Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megint kezdek beteg lenni? Ez...

Megint kezdek beteg lenni? Ez már nem normális

Figyelt kérdés

Tavaj novemberben voltam beteg szedtem antibiotikumot. Februárban gyulladásom volt szedtem antibiotikumot. Április végén beteg maradtam szedtem antibiotikumot. 2 hónapra rá nyirokcsomó megnagyobbdás, antibiotikum. Most 1 hónappal szedtem ki az antibiotikumot nyirokcsomó megnagyobbdásra.


Tegnap óta váladékot érzek a torkomban. Szedek 2 tablettát váladékra hogy eltávolódjon. Tegnap 37 hőemelkedésem volt aztán 36,6 aztán megint 37,2.

Szedek lipo c vitamint 1200mg, d vitamin 2000 mg, cink 25 mg.


Én már pszichikailag kivagyok ettől, már sírok hogy miért pont én. Hétfőn megyek a dokihoz hogy vegyen vért és hogy tudodjon ki mitől lehetek ennyiszer beteg. Még soha nem voltam így hogy 3 hónaponként beteg lehessek. Ez most van először. De amit szedtem 1 hónapja ezelőtt antibiotikumot az alsó felső légutakra volt , náthára. Nem akarom elhinni hogy egy hónapja szedtem ki az antibiotikumot és megint valami kezdődik. Remélem nem leszek beteg.


Kérlek segítsetek.

Mit csinaljak? Én már nem bírom ezt


júl. 20. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Az se normális, hogy az orvos folyton antibiotikumot ír fel, mert pénzt kap érte...
júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom. Mit csinaljak akkor most?
júl. 20. 12:13
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
tavaj?
júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz?
júl. 20. 12:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Én erősen túlreagálásra/hipochondriára gyanakodnék nálad. Nekem a normál testhőm is felmegy 37.2-re olykor, te meg 37-re már ráfogod, hogy kóros.

Ugyanígy: gyakran nagyok a nyirokcsomóim, franc tudja mitől, te meg még antibiot is szedsz rá...

Jó lenne látni, hogy mit is nevezel te betegségnek.

Dohányzol?

júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem dohanyzom. Neked mennyi a hőmérsékleted?
júl. 20. 13:50
 7/12 anonim ***** válasza:

Mondtam, nem betegen is tud akár 37.2 lenni.


Szerintem ne szedj ennyi szart, életmódra figyelj első körben. Igyál sok vizet, oihenj eleget stb.


Kevésbé figyelj az egészségedre, ne keresd a tüneteket. Persze házidokihoz elmehetsz meg csináltathatsz egy vérképet de ja...


Hány éves vagy?

júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
26
júl. 20. 13:59
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Azt nem tudom, mit bajod, de ennyi antibiotikumot nem szabadna beszedni. Legalább szedtél mellé probiotikumot is? De amúgy se kell mindenre azonnal tablettákat bedobálni, náthára pl. értelmetlen is. A 37, de főleg a 36,6 nem hőemelkedés, sok forrás szerint a 37,2 sem. Szerintem neked sok minden idegi alapon megy már.
júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mar kezdődik a nátha
júl. 20. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!