Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Láz- hasmenés- hányas, mi a baj?

Láz- hasmenés- hányas, mi a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tortent hogy 30.án annyira fajt a hasam es hasmenesem volt h kijott az ugyeletes orvos- infuziot kaptam sokkal jobban is lettem. Majd elseje hajnalán- 2x mentem ki wc-re meg 1x sajnos hanyni, tudni kell hanyasig hidegrazasos illetve fajo has panaszaim voltak, miután hánytam ez megszunt, hasmenesem volt már csak kis láz, illetve kisebb nagyobb hasfájások. Most ott tart a dolog ,hogy halistennek egyik sincsen mar csak a nem jo széklet még mindig. Diétázom- rendesen fott repa, rizs, korpas keksz, banan stb, szedtem szen tablettat is- tegnap elkezdtem inni a smecta port. Annyi javulast vettem eszre, hogy mar ilyen lagyabb csak a szekletem nem olyan mintha pisilnek, de meg nem az igazi. (Azt elfelejtettem h eleinte mintha zoldes lett volna) viszont ami aggaszt, h néha mintha kicsit véres lenne ilyen sötét pirosas, vagy inkább voroses, nem tudom h nyugtalankodjak-e e miatt vagy szimplan azert van mert 5 6 napja megy a hasam es kikezdte már, mivel érzem hogy a fenekem is kivan dorzsolodve. Egyebkent semmi mas panaszom nincs mar csak a széklet h nem az igazi meg ritka gyengebb hasfajas, mint amikor nagyon kell wczni. Valakinek hasonlo esetleg v barmi hasznos ?

júl. 4. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ügyeletes orvos az otthonodban kötött be infúziót?
júl. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem injekciót? Abban jó esetben van Algopyrin, No-Spa, Cerucal. Természetesen, hogy jobban leszel tőle. Sajnos csak tüneteket kezel, nem magát a fertőzést. Türelem, 6-8 nap alatt kilábalsz belőle.
júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!