Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Férges vagyok! Mit tegyek?

Férges vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Viszket a fenekem és láttam ott egy pici vékony fehér mozgó kis férget. Néhány éve voltam már hasonló helyzetben, akkor néhány szelet fokhagyma évesek után elmúlt minden. Csináljam most is ugyan ezt?


Tudom, hogy orvoshoz kellene menni, de nagyon ciki, anyáéknak se fogom elmondani. És nincs semmi esély arra, hogy orvoshoz menjek.Recept nélkül nem tudok venni valami féreghajtót? Dm? Rossmann? Gyógyszertár?



jún. 29. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves is vagy? Komolyan kérdezem.
jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Undorito ember lehetsz, Kerdezo... es igenytelen is.


Takarodj orvoshoz!

júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudom , hogy nem akarsz de kerlek mrnj dokihkz kinos tudom de komolyabb problema is lehet belole. Melyik a rosszabb elmondani a szuleidnek es orkokre megszabadulni azoktol a fergektol v hagyni hogy tonkretegyek a belsodet?
júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!