Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Férges vagyok! Mit tegyek?

Férges vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Viszket a fenekem és láttam ott egy pici vékony fehér mozgó kis férget. Néhány éve voltam már hasonló helyzetben, akkor néhány szelet fokhagyma évesek után elmúlt minden. Csináljam most is ugyan ezt?


Tudom, hogy orvoshoz kellene menni, de nagyon ciki, anyáéknak se fogom elmondani. És nincs semmi esély arra, hogy orvoshoz menjek.Recept nélkül nem tudok venni valami féreghajtót? Dm? Rossmann? Gyógyszertár?



jún. 29. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Menj orvoshoz, ezzel másokat is megfertőzöl.
jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elmondtam, hogy nem fogok
jún. 29. 23:04
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Akkor szenvedj. Idióta. Hiába eszed a szar fokhagymádat, ha évekkel később ismételten kiújul a probléma. Ne a tünetet szüntesd meg, hanem a problémát. De akkor titkolózz a szüleid előtt, véletlen se tudjanak neked segíteni és zabálják fel a férgek az összes belső szerved.
jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Pedig jobb lenne nem megvárni amíg másfél meteresek lesznek
jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Kamu a kérdés.
jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell orvoshoz menned. Hívd fel a háziorvosod rendelési időben, mondd el a , és fel fogja írni a ver on tablettát, ami pár nap alatt megöli a férgeket. Ha nem teszed soha életedben nem fognak elmenni, csak jobb és rosszabb napok lesznek, de mindig benned maradnak.
jún. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
*mond el a tüneteket és fel fogja írni a vermox tablettát
jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem, a féreghajtó vényköteles, csodaszer meg erre nincs.


Amúgy nem ciki, az emberiség 60%a bélférges. Mivel gyakran eszünk kirándulás közben is mosatlan gyümölcsöt :) Népbetegség még ma is. Elmész a dokihoz, mondod mi a helyzet és már írja is a receptet. Én is voltam, bizti ami bizti, férjemnek is kértem, szerintünk mi a szomszéd macskájától kaptuk el. Nem küldött semmi székletvizsgálatra, egyszerűbb a tünetek alapján a gyógyszer.

jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A Parasic nevű gyógyszer használna?
jún. 30. 08:44
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
8000 ftot kiadnál egy ilyen semmire aló vacakra??? Jól van 😅 Tudod mit? Várd csak meg szépen, amíg vm komolyabb bajod lesz a kukacaidtól. Esetleg galandférged is lehet, ami már komoly dolog, de nem gááááz! Szedj tőlük bérleti díjat 😂
jún. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!