Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pár napja erős mellkasi...

Pár napja erős mellkasi fájdalmakat érzek, annyira dobog a szívem, hogy a polomon látszik, h ver a szívem, megmértem a vérnyomásom 130/valamenyi volt és a pulzusom 106. Nem kávézok se semmi koffeines dolog. Cigizni sem cigizek. Mi okozza?

Figyelt kérdés
Valaki legyen szíves sűrgősen adjon valami tanácsot mert olyan érzés mint ha kiszakadna a szívem, ájulás szinten vagyok. 18 éves vagyok.
2010. okt. 30. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Asszem te is pánikbeteg vagy...
2010. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 óránál tovább nem tarthat, magam nevében írtam, de akiről írtam állandóan fekszik olyan mintha nem lenne magánál, folyton hányik, hőemelkedése van,fentakad a szeme, rossz álaodban van.
2010. okt. 30. 23:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem ezt írod főkérdésbe?? kicsit sántít nekem ez az egész...
2010. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A pánikbetegségnek nincsenek fizikai tünetei. (Én is szenvedek ettől a betegségtől.) Akármelyik rosszullétem esetén tökéletes volt a vérnyomásom és a pulzusom, pedig ugyanazt éltem át, mint a kérdező.
2010. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne "fizikai tünete"!!! Örülj neki, hogy neked nincs! :)
2010. okt. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

* reszketés,

* szívdobogásérzés vagy szapora szívműködés,

* izzadás,

* mellkasi fájdalom,

* légszomj,

* fulladásérzés,

* hányinger,

* görcsök,

* hasmenés,

* szédülés,

* deperszonalizáció (olyan érzés, mintha elszakadt volna saját testétől),

* kézzsibbadás,

* hidegrázás vagy hőhullámok,

* fejfájás.



ami nincsen neki:

# légszomj,

# fulladásérzés

# görcsök,

# hasmenés,

kézzsibbadás,



plusz: egész napot végig hányta.

2010. okt. 31. 00:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs, igazad van, nem jól írtam.

Nem fizikai tünetei nincsenek (ezek természetesen vannak), hanem fizikai, szervi elváltozások a szervezetében. Magyarul: a szívének semmi baja.

Amiket leírt a kérdező, valamennyi szubjektív érzés, ezeknek a 90%-át én is átél(t)em. Ezért pszichés betegség ez. Tudom, hogy nagyon rossz, én is azt hittem az elsőnél, hogy meg fogok halni.

2010. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem ártana elmenni orvoshoz....
2010. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!