Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A folyton visszatérő herpessze...

A folyton visszatérő herpesszel küzdő embereknek hogyan lehet kapcsolata?

Figyelt kérdés
Ráadásul ha látható helyen van. A szájnál

jún. 21. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést.. hogy lehet kapcsolata? Mint bárki másnak. Amikor herpesze van, nem csókolóznak, és kihagyják az orális szexet. Ennyi.
jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Évente 6-8 alkalommal kiújul a herpeszem. 10 éve vagyunk házasok, olyankor nincs köztünk olyan dolog, amit szájjal kell csinálni. Pár napig tart az egész, szóval ennyitől nem megy tönkre a viszonyunk, még sosem volt miatta problémázás.
jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
valamilyen futó programod van amit elfojtasz, nem mondasz ki, és igy jelenik meg, látható helyen, mond ki add ki magadból talán mérges vagy valakire vagy neheztelsz mond ki, nem fojtsd el
jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Ez hülyeség. Én mindent kimondok, néha túlságosan is, mégis sokszor van herpeszem. Egyszerűen ilyen alkat vagyok.
jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na most belinkelted a házipatika szintű szrt, és ettől igaz lesz?
jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudatalatti kifakadások (konfliktusok) a beszéd területén (száj, kommunikáció).
jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában az elnyomás fakad ki, amit nem akarunk látni, amit nem merünk megnyilvánítani.
jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!