Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 napja megettem nagyjából...

3 napja megettem nagyjából 150 cseresznyét, magokkal együtt, lehet bajom velőle? (Jelenlegi tünetek a leírásban)

Figyelt kérdés

Jelenleg görcsöl a hasam, hőemelkedésem van, és szédülök, ha mozgok nem fáj, ha köhögök akkor sem, ugyanakkor kevés széklet is jön ki belőlem, felvan fújódva a hasam.


Utánaolvastam, hogy akár vakbélgyulladás is lehet, ha esetleg oda szorul egy cseresznye mag, de nem vagyok benne biztos, így hát holnap mindenképp dokihoz megyek, de gondoltam először rákérdezek itt.


(Mikor megettem a 150 cseresznyét magokkal együtt, nem gondoltam volna, hogy ilyen problémát okoz, de tévedtem, viszont ami megtörtént az megtörtént)



máj. 27. 23:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Néhàny cseresznyemag nem probléma, de ennyi szerintem már tud pl bélelzáródást csinálni. Reméljük simán kikakálod, de ha komolyabb görcsök jelentkeznek
máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

folyt.előzőt:

azonnal orvosra van szükség.

máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, rendben. Ment a zöld :)
máj. 27. 23:49
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, a jó hír az, hogy nem rágtam szét a magokat.


A másik hír pedig az, hogy akik nálunk élnek, másnál is vannak hasonló tünetek, mint amik nekem vannak most, az a személy nem evett cseresznyét, se cseresznyemagot. Függetlenül ettől, még lehet gond, így mindenképp dokihoz megyek.

máj. 28. 00:10
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Orvos!!! Nem is értem, hogy magokkal együtt etted!?
máj. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%

Velem is megtörtént tegnap ugyanez, bár nekem körülbelül csak 30-40 cseresznye ment le (magokkal együtt) utána olvastam, hogy okozhat bélzáródást, vakbelet meg összerágva mérgező is.

Átérzem a helyzetet mert nem kicsit lettem utána pánikbeteg, de szerencsére semmi bajom sem lett, szóval remélem ott sem történik semmi baj, jobbulást!

máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha másnak is hasonló baja van, akkor inkább valami vírusfertőzés lesz ez, de mindenképp orvos.
máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Az lesz a bajod, hogy megtanulod a leckét, és máskor nem csinálsz ilyet. A kevés széklet javítására elsősorban igyál rengeteget. Addig is, amíg eljutsz a dokihoz.
máj. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha lecsúszik 1-2 mag az általában nem jelent problémát, viszont 150 mag nem igazán tesz jót a szervezetednek! A tünetek amiket felsoroltál lehetnek mástól is igen, mivel most járvány van országosan. Viszont a hasi felfújódás inkább a cseresznye magjától lehet. Legközelebb ne edd meg egy gyümölcs magjait sem.

Jobbulást! 🤍

máj. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!