Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Holnap zh-t írok, de nagyon...

Holnap zh-t írok, de nagyon beteg vagyok, hálni jár belém a lélek, hogy hozzam össze?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 17:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Na túl vagyok rajta, szerintem nem lett meg mert félidőben ki kellett menjek köhögő roham miatt mert zavarom a többieket :(

De a tanár jó pontnak vette, hogy bementem :) ő mondta

2010. okt. 21. 09:20
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor jó:) Gratulálunk Neked! De azért meséld el, hogy sikerült rá készülnöd! S jobban vagy már?


25/L

2010. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jól, sikerült ma eljussak dokihoz és felső légúti hurutos megbetegedésem van plusz kötőhártya gyulladás :(
2010. okt. 22. 14:59
 14/15 anonim válasza:
Nekem egészségesen sem megy, szóval ne aggódj!:D
2010. okt. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
95%
Üdvözlet a kapitalizmusban! Menj be vizsgázni félholtan, mert az fontosabb mint az egészséged! Még vállba is veregetnek, na rajta! Nehogy kihagyj akár egy állásinterjút is, hát miből lesz pénzed, házad, kocsid, egzisztenciád?! Nem kell nektek megfázni, betegek vagytok ti amúgy is...
2013. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!