Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Holnap zh-t írok, de nagyon...

Holnap zh-t írok, de nagyon beteg vagyok, hálni jár belém a lélek, hogy hozzam össze?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
pótzh
2010. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az sajna nincs, de nem baj majd csak túl leszek rajta :(
2010. okt. 20. 18:04
 3/15 A kérdező kommentje:
És a lázat akkor most kiizzadjam, vagy hűtsem?? Két félét mondanak ismik :S
2010. okt. 20. 18:18
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Ne aggódj, emlékezni fogsz arra, amit betegen megtanulsz, bár ahhoz nem a gép előtt kellene ülnöd. Te biztosan elsős/másodikas lehetsz, ha gondot okoz betegen tanulni (ezt nem rosszból írom, majd belejössz, megszokod). Nekem az utolsó előtti vizsgaidőszakomban 4 szigorlatot kellett lenyomnom egy hét leforgása alatt, soha olyan rosszul nem voltam, a vizsgákon hangom sem volt, hányingerem annál inkább, de túléltem, jól sikerültek, kettőből még a vállamat is megveregették, olyan ötös lett, a másik kettő igaz, hogy csak négyes, de így elégedett voltam, szóval a "beteg vagyok" talán csak egy kifogás... Kitartás, menni fog!

Üdvözlettel: 25/L

2010. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Inkább hűtsed a lázad, meg vegyél be lázcsillapiítót
2010. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

láz, köhögés, torokfájás, orrdugulás, egyéb testfájdalmak pl borda csukló, fülfájás és szédülés

igen hipohonder vagyok :)

2010. okt. 20. 18:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igyál forralt bort, jót tesz az is, persze csak mértékkel:)

25/L

2010. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem mondtam, hogy hipochonder vagy, csak legyél már egy kicsit keményebb! Ma tanulsz, majd holnap pihengetsz! S ha majd államvizsga előtt is beteg leszel, elhalasztod? Vagy amikor álmaid munkahelyéért küzdenél az állásinterjún, de Te nem érzed jól magad, inkább feladod? Szedd össze magad, támassz már ennyi elvárást magaddal szemben, kérlek!

Még mindig 25/L

2010. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy nem támasztok?

Én tippet kértem, legyél szíves ne oktass ki. Sértődős pics :)

2010. okt. 20. 18:46
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem kioktatásnak szántam, ne haragudj, csak azt szerettem volna, ha most szépen előveszed a jegyzeteidet, és tisztességesen felkészülsz... egyáltalán nem bántani vagy kioktatni akartalak, de tudod, mit? Sokkal kellemetlenebbül fogod magad érezni, amikor kiderül, hogy nem érted el az elégséges szintet a zh-n, így ugrott az aláírás, s a vizsga is, s ha nincs szerencséd, épül rá egy-két tantárgy, ami miatt nem fogsz tudni időben államvizsgázni. Remélem most már nem azon agyalsz, hogy hogy éld túl, hanem azon, hogy most állsz neki tanulni, vagy csak másfél perc múlva.


Most pedig az együttérző énemet fogod hallani (olvasni):

igyál meg egy forró teát, feküdj be az ágyadba, pakolj magadra egy csomó takarót, plédet, amid van, s állítsd be a telefonod mittudomén 3 óra múlvára, hogy keltsen. Ha ki tud verni a víz, sokkal jobban fogod magad érezni, utána tanulni is jobb, hajnali 3ig tanulsz, utána alszol 6ig, 6kor kelsz, átnézed, megírod a zh-t sikeresen. Persze ezt csak akkor tedd meg, ha tudod magadról, hogy fel tudsz kelni éjszaka az alvásodból. Ha nem, akkor szimplán veresd ki magad a vízzel, aludj egy jót, aztán úgyis kell írni még egy zh-t, mert ha csak egy zh van egy félévben, akkor kell pótzh-t biztosítani, ha meg több, akkor arra alapozol, hogy majd azok (csak vigyázz, a tanárok egy része szereti az első jegy alapján leszűrni, hogy milyen képességű a diák)


(ha most én lennék a helyedben, már a jegyzeteimet lapozgatnám, mert legalább a tudat nyugtatna, hogy én megpróbáltam, nem rajtam múlt...)

25/L

2010. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!